Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames Extraliga házené - N 1-6
Tipgames Extraliga házené - N 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jaroslav Dorotík
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1958
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.8.2015
Koučovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
19.5. 13:00
AI130
Prostějov - Polanka
18 : 22
13.5. 15:15
AI123
Polanka - Hranice
20 : 19
29.4. 15:15
AI110
Polanka - Olomouc
31 : 13
22.4. 13:00
AI108
Maloměřice - Polanka
23 : 39
15.4. 15:15
AI097
Polanka - V. Bystřice
33 : 24
25.3. 15:15
AI096
Polanka - SK Kuřim
39 : 15
11.3. 15:15
AI083
Polanka - Vsetín
30 : 20
3.3. 11:30
AI075
Rožnov p/R - Polanka
23 : 27
11.12. 15:15
AI064
Polanka - Prostějov
31 : 21
30.11. 18:00
AI057
Hranice - Polanka
23 : 14
19.11. 13:00
AI044
Olomouc - Polanka
27 : 27
13.11. 15:15
AI042
Polanka - Maloměřice
29 : 17
29.10. 15:00
AI031
V. Bystřice - Polanka
27 : 24
23.10. 12:30
AI030
SK Kuřim - Polanka
16 : 43
16.10. 15:15
AI020
Polanka - Přerov
42 : 11
8.10. 16:00
AI017
Vsetín - Polanka
17 : 28
2.10. 15:15
AI009
Polanka - Rožnov p/R
32 : 20
24.9. 15:00
AI004
Litovel - Polanka
16 : 30
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 17:00
AL130
Prostějov - DTJ Polanka
32 : 33
13.5. 13:30
AL123
DTJ Polanka - Zlín
17 : 24
6.5. 08:45
AL119
Napajedla - DTJ Polanka
23 : 31
29.4. 13:30
AL110
DTJ Polanka - STM Olomouc
27 : 19
22.4. 15:00
AL108
Maloměřice - DTJ Polanka
26 : 38
15.4. 13:30
AL097
DTJ Polanka - V. Bystřice
30 : 25
25.3. 13:30
AL096
DTJ Polanka - Brno
27 : 25
11.3. 13:30
AL083
DTJ Polanka - Sokol Telnice
34 : 26
3.3. 13:30
AL075
Rožnov - DTJ Polanka
34 : 24
11.12. 13:30
AL064
DTJ Polanka - Prostějov
34 : 28
1.12. 19:15
AL057
Zlín - DTJ Polanka
24 : 19
27.11. 15:15
AL053
DTJ Polanka - Napajedla
35 : 12
Další
Předchozí kola
jaro II. - 10. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice - Plzeň
26 : 27
video
online
Hranice - Brno
33 : 31
video
online
Třeboň - Frýdek-Místek
22 : 40
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Plzeň
32
18
5
9
839 : 749
41
2
Hranice
32
16
4
12
843 : 807
36
3
Frýdek-Místek
32
12
4
16
933 : 928
28
4
Brno
32
7
3
22
761 : 919
17
5
Kopřivnice
32
6
1
25
780 : 975
13
6
Třeboň
32
1
2
29
656 : 906
4
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
212
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
182
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
50
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
47
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
106
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
70
Vítězslav Večeřa
HK Královo Pole
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.