Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames Extraliga házené - N 1-6
Tipgames Extraliga házené - N 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jan Martínek
Mateřský klub
Klub házené Kopřivnice
Rok narození
1978
Typ licence
Licence A
Platnost licence
14.11.2012
Koučovaná utkání
1.liga starších dorostenců
16.5. 18:00
AG130
Kopřivnice - Jičín
27 : 35
12.5. 13:00
AG124
Zubří - Kopřivnice
37 : 23
8.5. 16:00
AG117
Kopřivnice - Karviná
18 : 29
1.5. 14:00
AG102
Dukla - Kopřivnice
30 : 25
29.4. 15:30
AG113
Talent Plzeň - Kopřivnice
33 : 25
25.3. 17:00
AG091
Ostrava - Kopřivnice
22 : 30
17.3. 16:00
AG090
Kopřivnice - Zlín
33 : 27
11.3. 11:00
AG104
Kopřivnice - Náchod
34 : 20
3.3. 16:00
AG077
Kopřivnice - N.Veselí
33 : 25
25.2. 09:00
AG069
Frýdek-Místek - Kopřivnice
31 : 21
11.12. 13:00
AG064
Jičín - Kopřivnice
31 : 22
3.12. 11:00
AG058
Kopřivnice - Zubří
24 : 35
27.11. 15:00
AG051
Karviná - Kopřivnice
34 : 25
19.11. 16:00
AG047
Kopřivnice - Talent Plzeň
20 : 23
12.11. 14:30
AG038
Náchod - Kopřivnice
22 : 24
29.10. 16:00
AG036
Kopřivnice - Dukla
23 : 27
22.10. 16:00
AG025
Kopřivnice - Ostrava
30 : 14
16.10. 17:00
AG024
Zlín - Kopřivnice
32 : 33
8.10. 16:00
AG014
Kopřivnice - Bohunice
36 : 15
2.10. 14:30
AG011
N.Veselí - Kopřivnice
23 : 28
24.9. 16:00
AG003
Kopřivnice - Frýdek-Místek
32 : 24
1.liga mladších dorostenců
16.5. 16:00
AJ130
Kopřivnice - Jičín
30 : 24
12.5. 11:00
AJ124
Zubří - Kopřivnice
33 : 35
8.5. 14:00
AJ117
Kopřivnice - Karviná
40 : 29
1.5. 12:00
AJ102
Dukla - Kopřivnice
45 : 33
29.4. 13:30
AJ113
Talent Plzeň - Kopřivnice
29 : 28
25.3. 15:00
AJ091
Ostrava - Kopřivnice
32 : 43
17.3. 14:00
AJ090
Kopřivnice - Lovosice
36 : 30
11.3. 09:00
AJ104
Kopřivnice - Náchod
42 : 29
10.3. 16:00
AJ080
Strakonice - Kopřivnice
27 : 31
Další
Předchozí kola
jaro II. - 10. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice - Plzeň
26 : 27
video
online
Hranice - Brno
33 : 31
video
online
Třeboň - Frýdek-Místek
22 : 40
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Plzeň
32
18
5
9
839 : 749
41
2
Hranice
32
16
4
12
843 : 807
36
3
Frýdek-Místek
32
12
4
16
933 : 928
28
4
Brno
32
7
3
22
761 : 919
17
5
Kopřivnice
32
6
1
25
780 : 975
13
6
Třeboň
32
1
2
29
656 : 906
4
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
212
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
182
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
50
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
47
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
106
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
70
Vítězslav Večeřa
HK Královo Pole
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.