Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames Extraliga házené - N 1-6
Tipgames Extraliga házené - N 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Michaela Fabíková
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1983
Typ licence
Licence B
Platnost licence
9.7.2014
Koučovaná utkání
1.liga mužů
28.4. 17:00
AB109
Dvůr Králové - V. Bystřice
20 : 24
4.3. 17:00
AB073
Karviná B - V. Bystřice
32 : 27
26.11. 17:30
AB049
Náchod - V. Bystřice
37 : 25
9.10. 11:00
AB013
Zlín - V. Bystřice
26 : 21
1.10. 17:00
AB007
V. Bystřice - Karviná B
27 : 23
2.liga starších dorostenců M
19.5. 15:30
AI127
V. Bystřice - Vsetín
39 : 20
12.5. 14:00
AI121
Olomouc - V. Bystřice
31 : 35
5.5. 15:30
AI115
V. Bystřice - Rožnov p/R
22 : 30
29.4. 13:00
AI109
Maloměřice - V. Bystřice
26 : 33
21.4. 15:30
AI103
V. Bystřice - Litovel
26 : 24
15.4. 15:15
AI097
Polanka - V. Bystřice
33 : 24
24.3. 15:30
AI091
V. Bystřice - Prostějov
41 : 29
18.3. 14:00
AI085
SK Kuřim - V. Bystřice
18 : 32
10.3. 15:30
AI079
V. Bystřice - Hranice
30 : 37
1.3. 18:15
AI073
Přerov - V. Bystřice
22 : 30
10.12. 16:00
AI061
Vsetín - V. Bystřice
37 : 37
3.12. 15:00
AI055
V. Bystřice - Olomouc
26 : 25
19.11. 16:00
AI043
V. Bystřice - Maloměřice
32 : 26
12.11. 15:00
AI037
Litovel - V. Bystřice
25 : 28
29.10. 15:00
AI031
V. Bystřice - Polanka
27 : 24
23.10. 17:00
AI025
Prostějov - V. Bystřice
31 : 32
15.10. 15:00
AI019
V. Bystřice - SK Kuřim
40 : 10
8.10. 09:30
AI013
Hranice - V. Bystřice
41 : 33
1.10. 15:00
AI007
V. Bystřice - Přerov
27 : 28
Středomoravská liga muži
10.6. 14:00
OA162
SK Velká Bystřice B - Žeravice
30 : 22
3.6. 10:30
OA155
Uničov A - SK Velká Bystřice B
30 : 28
27.5. 14:00
OA148
SK Velká Bystřice B - U.Hradiště
40 : 25
13.5. 14:00
OA134
SK Velká Bystřice B - Tatran Litovel B
38 : 26
8.5. 14:00
OA176
SK Velká Bystřice B - Droždín
34 : 24
5.5. 10:30
OA127
Kostelec B - SK Velká Bystřice B
27 : 35
Další
Předchozí kola
jaro II. - 10. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice - Plzeň
26 : 27
video
online
Hranice - Brno
33 : 31
video
online
Třeboň - Frýdek-Místek
22 : 40
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Plzeň
32
18
5
9
839 : 749
41
2
Hranice
32
16
4
12
843 : 807
36
3
Frýdek-Místek
32
12
4
16
933 : 928
28
4
Brno
32
7
3
22
761 : 919
17
5
Kopřivnice
32
6
1
25
780 : 975
13
6
Třeboň
32
1
2
29
656 : 906
4
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
212
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
182
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
50
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
47
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
106
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
70
Vítězslav Večeřa
HK Královo Pole
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.