Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga mladších dorostenců-Čechy
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Zdeněk Sléha
Mateřský klub
Tatran Litovel
Rok narození
1964
Typ licence
Licence B
Platnost licence
13.8.2012
Koučovaná utkání
1.liga mužů
19.5. 17:00
AB129
Litovel - Bystřice p.H.
35 : 29
13.5. 17:00
AB125
Karviná B - Litovel
36 : 24
5.5. 17:00
AB116
Litovel - Šumperk
34 : 24
28.4. 17:30
AB114
Náchod - Litovel
26 : 21
21.4. 17:30
AB103
V. Bystřice - Litovel
26 : 27
14.4. 17:00
AB102
Litovel - Chodov
33 : 27
24.3. 12:30
AB092
Zlín - Litovel
33 : 27
17.3. 17:00
AB089
Litovel - Louny
31 : 30
10.3. 15:00
AB081
Košutka - Litovel
28 : 27
3.3. 17:00
AB076
Litovel - Dvůr Králové
28 : 27
26.2. 17:00
AB070
Jičín "B" - Litovel
26 : 25
11.12. 10:30
AB063
Bystřice p.H. - Litovel
32 : 18
3.12. 17:00
AB059
Litovel - Karviná B
34 : 28
27.11. 10:30
AB050
Šumperk - Litovel
29 : 37
19.11. 17:00
AB048
Litovel - Náchod
33 : 26
12.11. 17:00
AB037
Litovel - V. Bystřice
36 : 25
30.10. 17:00
AB036
Chodov - Litovel
29 : 21
22.10. 17:00
AB026
Litovel - Zlín
37 : 28
15.10. 13:00
AB023
Louny - Litovel
33 : 30
8.10. 17:00
AB015
Litovel - Košutka
28 : 25
1.10. 17:00
AB010
Dvůr Králové - Litovel
25 : 23
24.9. 17:00
AB004
Litovel - Jičín "B"
34 : 19
Český pohár mužů
28.9. 17:00
AN062
Litovel - Hranice
37 : 39
17.9. 14:30
AN042
Olomouc - Litovel
25 : 27
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
S.Vršovice - Ml. Boleslav
18 : 18
video
online
Zruč n.S. - Třeboň
41 : 14
video
online
Jablonec - Chrudim
26 : 24
video
online
Č.Budějovice - Ústí n.L.
31 : 33
video
online
Louny - TJ košutka
30 : 35
video
online
Úvaly - D.Králové
25 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Jablonec
22
20
0
2
690 : 441
40
2
Chrudim
22
16
1
5
643 : 522
33
3
Ústí n.L.
22
15
0
7
651 : 535
30
4
Č.Budějovice
22
14
1
7
682 : 608
29
5
Zruč n.S.
22
14
2
6
616 : 507
26
6
Louny
22
10
2
10
628 : 611
22
7
S.Vršovice
22
10
1
11
540 : 538
21
8
D.Králové
22
10
1
11
585 : 625
21
9
Úvaly
22
7
1
14
533 : 648
15
10
TJ košutka
22
6
0
16
586 : 646
12
11
Ml. Boleslav
22
5
1
16
505 : 645
11
12
Třeboň
22
0
0
22
448 : 781
0
Tabulka střelců
Tomáš Vavrica
TJ Lokomotiva Louny
243
Milan Hnízdil
TJ Sokol Úvaly
217
Michael Konárik
Tygři Ústí nad Labem
211
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Milan Hnízdil
TJ Sokol Úvaly
35
Tomáš Vavrica
TJ Lokomotiva Louny
26
Lukáš Picha
1.HK Dvůr Králové
23
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Hradecký
TJ AŠ Mladá Boleslav
50
Martin Strnad
Tygři Ústí nad Labem
44
Petr Holický
TJ Jiskra Třeboň
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.