Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Zdeněk Sléha
Mateřský klub
Tatran Litovel
Rok narození
1964
Typ licence
Licence B
Platnost licence
13.8.2012
Koučovaná utkání
1.liga mužů
19.5. 17:00
AB129
Litovel - Bystřice p.H.
35 : 29
13.5. 17:00
AB125
Karviná B - Litovel
36 : 24
5.5. 17:00
AB116
Litovel - Šumperk
34 : 24
28.4. 17:30
AB114
Náchod - Litovel
26 : 21
21.4. 17:30
AB103
V. Bystřice - Litovel
26 : 27
14.4. 17:00
AB102
Litovel - Chodov
33 : 27
24.3. 12:30
AB092
Zlín - Litovel
33 : 27
17.3. 17:00
AB089
Litovel - Louny
31 : 30
10.3. 15:00
AB081
Košutka - Litovel
28 : 27
3.3. 17:00
AB076
Litovel - Dvůr Králové
28 : 27
26.2. 17:00
AB070
Jičín "B" - Litovel
26 : 25
11.12. 10:30
AB063
Bystřice p.H. - Litovel
32 : 18
3.12. 17:00
AB059
Litovel - Karviná B
34 : 28
27.11. 10:30
AB050
Šumperk - Litovel
29 : 37
19.11. 17:00
AB048
Litovel - Náchod
33 : 26
12.11. 17:00
AB037
Litovel - V. Bystřice
36 : 25
30.10. 17:00
AB036
Chodov - Litovel
29 : 21
22.10. 17:00
AB026
Litovel - Zlín
37 : 28
15.10. 13:00
AB023
Louny - Litovel
33 : 30
8.10. 17:00
AB015
Litovel - Košutka
28 : 25
1.10. 17:00
AB010
Dvůr Králové - Litovel
25 : 23
24.9. 17:00
AB004
Litovel - Jičín "B"
34 : 19
Český pohár mužů
28.9. 17:00
AN062
Litovel - Hranice
37 : 39
17.9. 14:30
AN042
Olomouc - Litovel
25 : 27
Předchozí kola
finále - výsledky
video
online
Frýdek-Místek - Lovosice
29 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Lovosice
1
1
0
0
32 : 29
2
2
Frýdek-Místek
1
0
0
1
29 : 32
0
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ Holešov
44
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
42
Pavel Najman
Sokol Nové Veselí
39
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
14
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
13
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Stanislav Švec
TJ Sokol Bělá p.B.
20
Radek Kružík
HCB OKD Karviná
20
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.