Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames Extraliga házené - N 1-6
Tipgames Extraliga házené - N 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rudolf Šimon
Mateřský klub
SHK D-P Pardubice
Rok narození
1957
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.12.2013
Koučovaná utkání
1.liga žen
13.5. 10:30
AR127
Pardubice - Liberec
22 : 34
29.4. 12:30
AR115
Pardubice - H.Brod
25 : 23
21.4. 16:00
AR109
HC Plzeň - Pardubice
35 : 19
15.4. 12:30
AR103
Pardubice - SVŠ Plzeň A
21 : 23
31.3. 15:00
AR097
Kunovice - Pardubice
20 : 17
18.3. 12:30
AR091
Pardubice - Kobylisy
25 : 29
11.3. 14:30
AR085
Zlín B - Pardubice
28 : 17
4.3. 10:30
AR079
Pardubice - Olomouc B
22 : 37
25.2. 13:00
AR073
Poruba B - Pardubice
34 : 19
18.2. 15:30
AR067
Pardubice - Slavia B.
26 : 41
11.12. 13:45
AR061
Liberec - Pardubice
34 : 20
3.12. 13:40
AR055
Pardubice - Otrokovice
22 : 32
19.11. 15:00
AR049
H.Brod - Pardubice
25 : 24
12.11. 14:40
AR043
Pardubice - HC Plzeň
20 : 27
5.11. 15:00
AR037
SVŠ Plzeň A - Pardubice
20 : 23
29.10. 13:40
AR031
Pardubice - Kunovice
26 : 23
16.10. 15:00
AR025
Kobylisy - Pardubice
26 : 23
8.10. 14:40
AR019
Pardubice - Zlín B
26 : 30
24.9. 13:40
AR007
Pardubice - Poruba B
25 : 31
18.9. 15:00
AR001
Slavia B. - Pardubice
26 : 23
1.liga mladších dorostenek Č
13.5. 12:30
AW127
Pardubice - DHK Loko Liberec
23 : 14
6.5. 11:00
AW121
Písek - Pardubice
35 : 19
29.4. 14:30
AW115
Pardubice - H.Brod
29 : 28
22.4. 14:30
AW109
HC Plzeň - Pardubice
22 : 18
15.4. 14:30
AW103
Pardubice - SVŠ Plzeň
19 : 23
18.3. 14:30
AW091
Pardubice - Kobylisy
26 : 25
10.3. 17:00
AW085
HK Spartak Ústí n.L. - Pardubice
24 : 24
4.3. 12:30
AW079
Pardubice - Háje
31 : 28
18.2. 17:30
AW067
Pardubice - Slavia
26 : 26
18.12. 16:30
AW019
Pardubice - HK Spartak Ústí n.L.
25 : 18
Další
Předchozí kola
jaro II. - 10. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice - Plzeň
26 : 27
video
online
Hranice - Brno
33 : 31
video
online
Třeboň - Frýdek-Místek
22 : 40
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Plzeň
32
18
5
9
839 : 749
41
2
Hranice
32
16
4
12
843 : 807
36
3
Frýdek-Místek
32
12
4
16
933 : 928
28
4
Brno
32
7
3
22
761 : 919
17
5
Kopřivnice
32
6
1
25
780 : 975
13
6
Třeboň
32
1
2
29
656 : 906
4
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
212
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
182
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
50
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
47
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
106
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
70
Vítězslav Večeřa
HK Královo Pole
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.