Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames Extraliga házené - N 1-6
Tipgames Extraliga házené - N 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Vlastimil Vaverka
Mateřský klub
TJ Sokol Velké Meziříčí
Rok narození
1967
Typ licence
Licence B
Platnost licence
18.2.2013
Koučovaná utkání
2.liga mužů JM
19.5. 15:00
AE129
V. Meziříčí - SK Kuřim
34 : 29
12.5. 17:00
AE125
Ivančice - V. Meziříčí
26 : 22
5.5. 15:00
AE116
V. Meziříčí - Telnice
34 : 20
22.4. 16:00
AE103
Sokolnice - V. Meziříčí
26 : 26
14.4. 15:00
AE102
V. Meziříčí - Prostějov
27 : 36
25.3. 14:00
AE092
Hustopeče - V. Meziříčí
35 : 19
17.3. 15:00
AE089
V. Meziříčí - Bohunice
29 : 27
10.3. 16:30
AE081
N.Veselí - V. Meziříčí
33 : 26
3.3. 15:00
AE076
V. Meziříčí - Maloměřice
27 : 19
26.2. 10:30
AE070
Kostelec n.H. - V. Meziříčí
19 : 23
11.12. 15:00
AE063
SK Kuřim - V. Meziříčí
29 : 26
3.12. 15:00
AE059
V. Meziříčí - Ivančice
25 : 17
27.11. 17:00
AE050
Telnice - V. Meziříčí
20 : 22
19.11. 15:00
AE048
V. Meziříčí - H.Brod
30 : 25
12.11. 15:00
AE037
V. Meziříčí - Sokolnice
27 : 25
29.10. 15:00
AE036
Prostějov - V. Meziříčí
31 : 26
22.10. 15:00
AE026
V. Meziříčí - Hustopeče
21 : 28
16.10. 17:00
AE023
Bohunice - V. Meziříčí
25 : 22
8.10. 15:00
AE015
V. Meziříčí - N.Veselí
19 : 27
1.10. 11:00
AE010
Maloměřice - V. Meziříčí
20 : 27
24.9. 15:00
AE004
V. Meziříčí - Kostelec n.H.
27 : 25
2.liga mladších dorostenců M
12.5. 15:00
AL125
HK Ivančice - Velké Meziříčí
42 : 30
14.4. 13:00
AL102
Velké Meziříčí - Prostějov
40 : 27
17.3. 13:00
AL089
Velké Meziříčí - Napajedla
37 : 22
3.3. 13:00
AL076
Velké Meziříčí - Maloměřice
34 : 23
10.12. 15:00
AL063
Brno - Velké Meziříčí
39 : 21
3.12. 13:00
AL059
Velké Meziříčí - HK Ivančice
28 : 35
27.11. 15:00
AL050
Sokol Telnice - Velké Meziříčí
19 : 35
19.11. 11:00
AL048
Velké Meziříčí - Rožnov
30 : 37
12.11. 13:00
AL037
Velké Meziříčí - V. Bystřice
38 : 22
Další
Předchozí kola
jaro II. - 10. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice - Plzeň
26 : 27
video
online
Hranice - Brno
33 : 31
video
online
Třeboň - Frýdek-Místek
22 : 40
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Plzeň
32
18
5
9
839 : 749
41
2
Hranice
32
16
4
12
843 : 807
36
3
Frýdek-Místek
32
12
4
16
933 : 928
28
4
Brno
32
7
3
22
761 : 919
17
5
Kopřivnice
32
6
1
25
780 : 975
13
6
Třeboň
32
1
2
29
656 : 906
4
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
212
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
182
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
50
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
47
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
106
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
70
Vítězslav Večeřa
HK Královo Pole
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.