Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames Extraliga házené - N 1-6
Tipgames Extraliga házené - N 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Zdeněk Jiránek
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1966
Typ licence
Licence B
Platnost licence
28.1.2013
Koučovaná utkání
2.liga starších dorostenců Č
20.5. 15:00
AH129
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
35 : 30
12.5. 14:00
AH125
Ml.Boleslav - Loko Č.Budějovice
25 : 30
6.5. 14:00
AH116
Loko Č.Budějovice - TJ Kutná Hora
41 : 24
28.4. 09:00
AH114
Sokol Vršovice - Loko Č.Budějovice
10 : 28
21.4. 11:00
AH103
Chrudim - Loko Č.Budějovice
32 : 32
15.4. 15:00
AH102
Loko Č.Budějovice - Chodov
27 : 36
24.3. 15:00
AH092
Lovosice - Loko Č.Budějovice
37 : 26
18.3. 15:00
AH089
Loko Č.Budějovice - Louny
28 : 27
3.3. 17:00
AH076
Loko Č.Budějovice - HC Plzeň
27 : 28
25.2. 14:00
AH070
Liberec - Loko Č.Budějovice
20 : 36
3.12. 13:00
AH059
Loko Č.Budějovice - Ml.Boleslav
37 : 25
27.11. 12:00
AH050
TJ Kutná Hora - Loko Č.Budějovice
21 : 27
20.11. 13:00
AH048
Loko Č.Budějovice - Sokol Vršovice
32 : 10
15.11. 18:45
AH036
Chodov - Loko Č.Budějovice
30 : 22
13.11. 13:00
AH037
Loko Č.Budějovice - Chrudim
28 : 33
23.10. 13:00
AH026
Loko Č.Budějovice - Lovosice
16 : 31
15.10. 17:00
AH023
Louny - Loko Č.Budějovice
27 : 25
1.10. 10:30
AH010
HC Plzeň - Loko Č.Budějovice
24 : 14
25.9. 13:00
AH004
Loko Č.Budějovice - Liberec
27 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
20.5. 13:00
AK129
Č.Budějovice - Ústí n.L.
31 : 33
12.5. 16:00
AK125
Ml. Boleslav - Č.Budějovice
29 : 37
6.5. 12:00
AK116
Č.Budějovice - Chrudim
36 : 22
28.4. 13:00
AK114
S.Vršovice - Č.Budějovice
16 : 32
3.3. 15:00
AK076
Č.Budějovice - D.Králové
35 : 31
15.10. 15:00
AK023
Louny - Č.Budějovice
25 : 27
Český pohár mužů
1.9. 18:30
AN007
Č.Budějovice A - Strakonice
12 : 39
2.liga žen Č
18.9. 15:00
AS004
Č.Budějovice - S.Vršovice
21 : 22
Další
Předchozí kola
jaro II. - 10. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice - Plzeň
26 : 27
video
online
Hranice - Brno
33 : 31
video
online
Třeboň - Frýdek-Místek
22 : 40
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Plzeň
32
18
5
9
839 : 749
41
2
Hranice
32
16
4
12
843 : 807
36
3
Frýdek-Místek
32
12
4
16
933 : 928
28
4
Brno
32
7
3
22
761 : 919
17
5
Kopřivnice
32
6
1
25
780 : 975
13
6
Třeboň
32
1
2
29
656 : 906
4
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
212
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
182
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
50
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
47
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
106
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
70
Vítězslav Večeřa
HK Královo Pole
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.