Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Klobouček
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.2.2013
Koučovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
27.11. 14:00
AI049
Rožnov p/R - V. Bystřice
23 : 23
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 13:30
AL127
V. Bystřice - Sokol Telnice
26 : 34
5.5. 13:30
AL115
V. Bystřice - Rožnov
21 : 32
29.4. 15:00
AL109
Maloměřice - V. Bystřice
25 : 28
21.4. 13:30
AL103
V. Bystřice - Velké Meziříčí
15 : 36
15.4. 13:30
AL097
DTJ Polanka - V. Bystřice
30 : 25
24.3. 13:30
AL091
V. Bystřice - Prostějov
23 : 36
17.3. 15:00
AL085
Brno - V. Bystřice
31 : 17
10.3. 13:30
AL079
V. Bystřice - Zlín
18 : 35
3.3. 15:00
AL073
HK Ivančice - V. Bystřice
42 : 12
25.2. 13:30
AL067
V. Bystřice - Napajedla
17 : 28
11.12. 15:00
AL061
Sokol Telnice - V. Bystřice
34 : 32
3.12. 13:00
AL055
V. Bystřice - STM Olomouc
20 : 28
27.11. 16:00
AL049
Rožnov - V. Bystřice
48 : 26
19.11. 14:00
AL043
V. Bystřice - Maloměřice
27 : 28
12.11. 13:00
AL037
Velké Meziříčí - V. Bystřice
38 : 22
29.10. 13:00
AL031
V. Bystřice - DTJ Polanka
13 : 33
23.10. 13:00
AL025
Prostějov - V. Bystřice
46 : 30
15.10. 13:00
AL019
V. Bystřice - Brno
15 : 40
9.10. 13:00
AL013
Zlín - V. Bystřice
37 : 18
1.10. 13:00
AL007
V. Bystřice - HK Ivančice
32 : 41
25.9. 14:30
AL001
Napajedla - V. Bystřice
21 : 25
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Dvůr Králové
32 : 23
video
online
Litovel - Bystřice p.H.
35 : 29
video
online
V. Bystřice - Šumperk
40 : 25
video
online
Náchod - Karviná B
23 : 25
video
online
Louny - Košutka
31 : 27
video
online
Chodov - Jičín "B"
36 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bystřice p.H.
22
15
1
6
599 : 524
31
2
Jičín "B"
22
12
4
6
553 : 539
28
3
Louny
22
13
1
8
635 : 642
27
4
Chodov
22
13
0
9
588 : 525
26
5
Litovel
22
13
0
9
643 : 611
26
6
Karviná B
22
11
0
11
581 : 577
22
7
Zlín
22
10
2
10
614 : 594
22
8
Náchod
22
10
1
11
606 : 597
21
9
V. Bystřice
22
10
0
12
591 : 597
20
10
Dvůr Králové
22
7
3
12
516 : 574
17
11
Šumperk
22
5
3
14
546 : 636
13
12
Košutka
22
5
1
16
561 : 617
11
Tabulka střelců
Václav Klimt
TJ Lokomotiva Louny
172
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
152
Kamil Sochor
TJ Lokomotiva Louny
142
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Václav Klimt
TJ Lokomotiva Louny
43
Jiří Mičola
SK Velká Bystřice
39
Petr Šulc
HBC Ronal Jičín B
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Voňka
1.HK Dvůr Králové
54
Marek Bauer
HC TJ Náchod
52
Jan Šmíd
Tatran Litovel
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.