Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Klobouček
Mateřský klub
SK Velká Bystřice
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
12.2.2013
Koučovaná utkání
2.liga starších dorostenců M
27.11. 14:00
AI049
Rožnov p/R - V. Bystřice
23 : 23
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 13:30
AL127
V. Bystřice - Sokol Telnice
26 : 34
5.5. 13:30
AL115
V. Bystřice - Rožnov
21 : 32
29.4. 15:00
AL109
Maloměřice - V. Bystřice
25 : 28
21.4. 13:30
AL103
V. Bystřice - Velké Meziříčí
15 : 36
15.4. 13:30
AL097
DTJ Polanka - V. Bystřice
30 : 25
24.3. 13:30
AL091
V. Bystřice - Prostějov
23 : 36
17.3. 15:00
AL085
Brno - V. Bystřice
31 : 17
10.3. 13:30
AL079
V. Bystřice - Zlín
18 : 35
3.3. 15:00
AL073
HK Ivančice - V. Bystřice
42 : 12
25.2. 13:30
AL067
V. Bystřice - Napajedla
17 : 28
11.12. 15:00
AL061
Sokol Telnice - V. Bystřice
34 : 32
3.12. 13:00
AL055
V. Bystřice - STM Olomouc
20 : 28
27.11. 16:00
AL049
Rožnov - V. Bystřice
48 : 26
19.11. 14:00
AL043
V. Bystřice - Maloměřice
27 : 28
12.11. 13:00
AL037
Velké Meziříčí - V. Bystřice
38 : 22
29.10. 13:00
AL031
V. Bystřice - DTJ Polanka
13 : 33
23.10. 13:00
AL025
Prostějov - V. Bystřice
46 : 30
15.10. 13:00
AL019
V. Bystřice - Brno
15 : 40
9.10. 13:00
AL013
Zlín - V. Bystřice
37 : 18
1.10. 13:00
AL007
V. Bystřice - HK Ivančice
32 : 41
25.9. 14:30
AL001
Napajedla - V. Bystřice
21 : 25
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla B - Sez. Ústí
29 : 25
video
online
Ledeč n.S. - VŠ Plzeň
32 : 21
video
online
Strakonice - Písek
29 : 21
video
online
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
17 : 35
video
online
Chodov B - Třeboň B
35 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice
20
18
1
1
619 : 466
37
2
Dukla B
20
13
2
5
599 : 514
28
3
Třeboň B
20
10
3
7
548 : 533
23
4
Písek
20
9
3
8
507 : 481
21
5
Sez. Ústí
20
9
1
10
443 : 453
19
6
Bohemians
20
8
2
10
478 : 492
18
7
Ledeč n.S.
20
8
2
10
491 : 518
18
8
Chodov B
20
7
3
10
489 : 530
17
9
Talent Plzeň "B"
20
6
2
12
481 : 504
14
10
Starý Plzenec
20
6
2
12
476 : 559
14
11
VŠ Plzeň
20
5
1
14
441 : 522
11
Tabulka střelců
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň B
167
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
139
Petr Hajný
Sokol Písek
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
52
Josef Čtvrtník
Sokol Písek
31
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň B
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kulhánek
TJ JM Chodov B
56
Jiří Bráník
TJ Bohemians Praha
52
Jan Sláma
HK Slavia VŠ Plzeň
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.