Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames Extraliga házené - N 1-6
Tipgames Extraliga házené - N 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jan Mičola
Mateřský klub
Lesana Zubří
Rok narození
1986
Typ licence
Licence B
Platnost licence
25.8.2014
Koučovaná utkání
2.liga mužů SM
19.5. 10:30
AF131
L.Zubří - Holešov
26 : 30
13.5. 17:00
AF123
Polanka - L.Zubří
35 : 24
6.5. 17:00
AF118
L.Zubří - Zubří B
23 : 23
28.4. 16:00
AF112
Přerov "B" - L.Zubří
27 : 25
21.4. 17:00
AF105
L.Zubří - Vsetín
18 : 21
14.4. 15:30
AF101
Rožnov p/R - L.Zubří
24 : 24
25.3. 17:00
AF092
L.Zubří - MHK Karviná
21 : 18
17.3. 18:00
AF090
Trnávka - L.Zubří
25 : 24
11.3. 17:00
AF079
Ostrava - L.Zubří
31 : 19
4.3. 17:00
AF078
L.Zubří - Napajedla
24 : 29
25.2. 14:30
AF068
Olomouc - L.Zubří
29 : 20
11.12. 10:30
AF065
Holešov - L.Zubří
29 : 27
4.12. 17:00
AF057
L.Zubří - Polanka
25 : 23
27.11. 17:00
AF052
Zubří B - L.Zubří
34 : 27
20.11. 17:00
AF046
L.Zubří - Přerov "B"
22 : 22
12.11. 17:30
AF039
Vsetín - L.Zubří
30 : 19
30.10. 17:00
AF035
L.Zubří - Rožnov p/R
23 : 23
22.10. 15:00
AF026
MHK Karviná - L.Zubří
26 : 24
16.10. 17:00
AF024
L.Zubří - Trnávka
24 : 25
9.10. 17:00
AF013
L.Zubří - Ostrava
26 : 27
2.10. 10:30
AF012
Napajedla - L.Zubří
35 : 27
25.9. 17:00
AF002
L.Zubří - Olomouc
23 : 24
Žákovská liga starších žáků
4.3. 17:20
AO139
F.-Místek A - Zubří A
19 : 18
4.3. 16:00
AO137
Zubří A - Lovosice
14 : 13
4.3. 11:20
AO130
Jičín - Zubří A
15 : 25
4.3. 08:00
AO125
STM Olomouc - Zubří A
10 : 16
12.2. 15:00
AO111
Zubří A - Strakonice A
28 : 19
12.2. 13:25
AO110
Ivančice - Zubří A
17 : 24
12.2. 10:00
AO107
Kopřivnice A - Zubří A
16 : 16
21.1. 15:30
AO100
HK KP Brno - Zubří A
19 : 33
Další
Předchozí kola
jaro II. - 10. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice - Plzeň
26 : 27
video
online
Hranice - Brno
33 : 31
video
online
Třeboň - Frýdek-Místek
22 : 40
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Plzeň
32
18
5
9
839 : 749
41
2
Hranice
32
16
4
12
843 : 807
36
3
Frýdek-Místek
32
12
4
16
933 : 928
28
4
Brno
32
7
3
22
761 : 919
17
5
Kopřivnice
32
6
1
25
780 : 975
13
6
Třeboň
32
1
2
29
656 : 906
4
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
212
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
182
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
50
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
47
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
106
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
70
Vítězslav Večeřa
HK Královo Pole
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.