Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Stanislav Švec
Mateřský klub
TJ Sokol Bělá p.Bezdězem
Rok narození
1976
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.8.2014
Koučovaná utkání
2.liga mužů SVČ
19.5. 17:00
AD130
TJ Sokol Bělá - Libčice n. Vlt.
29 : 23
5.5. 18:00
AD117
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
20 : 24
21.4. 17:00
AD104
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
27 : 26
3.3. 17:00
AD077
TJ Sokol Bělá - Slavia
25 : 22
10.12. 17:00
AD064
Libčice n. Vlt. - TJ Sokol Bělá
27 : 26
3.12. 17:00
AD058
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
28 : 30
26.11. 15:00
AD051
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
29 : 26
19.11. 17:00
AD047
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
36 : 31
29.10. 17:00
AD036
TJ Sokol Bělá - Praha 4
29 : 33
22.10. 17:00
AD025
TJ Sokol Bělá - Jablonec
25 : 26
15.10. 13:00
AD024
Kolín - TJ Sokol Bělá
25 : 22
8.10. 17:00
AD014
TJ Sokol Bělá - Most
30 : 19
2.10. 15:00
AD011
Slavia - TJ Sokol Bělá
32 : 27
24.9. 17:00
AD003
TJ Sokol Bělá - Žatec
20 : 19
Český pohár mužů
28.9. 17:00
AN057
TJ Sokol Bělá - Náchod
27 : 34
17.9. 17:00
AN035
TJ Sokol Bělá - Chodov
29 : 28
4.9. 15:00
AN009
L.Vršovice - TJ Sokol Bělá
22 : 23
Erima přebor mladší žáci - skupina B
15.4. 15:00
BH030
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
10 : 5
15.4. 13:40
BH028
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
13 : 12
15.4. 11:40
BH025
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
19 : 9
24.3. 12:30
BH017
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
21 : 7
24.3. 10:30
BH014
Sokol Úvaly B - TJ Sokol Bělá
10 : 17
24.3. 08:30
BH011
TJ Sokol Bělá - Mělník
14 : 5
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
10.9. 12:30
CW006
TJ Sokol Bělá - Úvaly
7 : 17
10.9. 10:25
CW003
Mělník - TJ Sokol Bělá
7 : 16
10.9. 09:40
CW002
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
8 : 6
Další
Předchozí kola
Skupina R - výsledky
video
online
F.-Místek A - Kopřivnice A
25 : 15
video
online
Strakonice A - Zubří A
20 : 21
video
online
Strakonice A - F.-Místek A
19 : 22
video
online
Zubří A - Kopřivnice A
18 : 17
video
online
Kopřivnice A - Strakonice A
15 : 22
video
online
F.-Místek A - Zubří A
30 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
F.-Místek A
3
3
0
0
77 : 58
6
2
Zubří A
3
2
0
1
63 : 67
4
3
Strakonice A
3
1
0
2
61 : 58
2
4
Kopřivnice A
3
0
0
3
47 : 65
0
Tabulka střelců
Radek Provinský
HK Lovosice
157
Lukáš Kabát
KH Kopřivnice A
140
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
134
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
20
Radek Provinský
HK Lovosice
18
Lukáš Kabát
KH Kopřivnice A
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
50
Filip Seyfryd
HK Lovosice
30
Dominik Havran
HC Zubří A
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.