Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Stanislav Švec
Mateřský klub
TJ Sokol Bělá p.Bezdězem
Rok narození
1976
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.8.2014
Koučovaná utkání
2.liga mužů SVČ
19.5. 17:00
AD130
TJ Sokol Bělá - Libčice n. Vlt.
29 : 23
5.5. 18:00
AD117
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
20 : 24
21.4. 17:00
AD104
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
27 : 26
3.3. 17:00
AD077
TJ Sokol Bělá - Slavia
25 : 22
10.12. 17:00
AD064
Libčice n. Vlt. - TJ Sokol Bělá
27 : 26
3.12. 17:00
AD058
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
28 : 30
26.11. 15:00
AD051
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
29 : 26
19.11. 17:00
AD047
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
36 : 31
29.10. 17:00
AD036
TJ Sokol Bělá - Praha 4
29 : 33
22.10. 17:00
AD025
TJ Sokol Bělá - Jablonec
25 : 26
15.10. 13:00
AD024
Kolín - TJ Sokol Bělá
25 : 22
8.10. 17:00
AD014
TJ Sokol Bělá - Most
30 : 19
2.10. 15:00
AD011
Slavia - TJ Sokol Bělá
32 : 27
24.9. 17:00
AD003
TJ Sokol Bělá - Žatec
20 : 19
Český pohár mužů
28.9. 17:00
AN057
TJ Sokol Bělá - Náchod
27 : 34
17.9. 17:00
AN035
TJ Sokol Bělá - Chodov
29 : 28
4.9. 15:00
AN009
L.Vršovice - TJ Sokol Bělá
22 : 23
Erima přebor mladší žáci - skupina B
15.4. 15:00
BH030
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
10 : 5
15.4. 13:40
BH028
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
13 : 12
15.4. 11:40
BH025
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
19 : 9
24.3. 12:30
BH017
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
21 : 7
24.3. 10:30
BH014
Sokol Úvaly B - TJ Sokol Bělá
10 : 17
24.3. 08:30
BH011
TJ Sokol Bělá - Mělník
14 : 5
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
10.9. 12:30
CW006
TJ Sokol Bělá - Úvaly
7 : 17
10.9. 10:25
CW003
Mělník - TJ Sokol Bělá
7 : 16
10.9. 09:40
CW002
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
8 : 6
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Dvůr Králové
32 : 23
video
online
Litovel - Bystřice p.H.
35 : 29
video
online
V. Bystřice - Šumperk
40 : 25
video
online
Náchod - Karviná B
23 : 25
video
online
Louny - Košutka
31 : 27
video
online
Chodov - Jičín "B"
36 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bystřice p.H.
22
15
1
6
599 : 524
31
2
Jičín "B"
22
12
4
6
553 : 539
28
3
Louny
22
13
1
8
635 : 642
27
4
Chodov
22
13
0
9
588 : 525
26
5
Litovel
22
13
0
9
643 : 611
26
6
Karviná B
22
11
0
11
581 : 577
22
7
Zlín
22
10
2
10
614 : 594
22
8
Náchod
22
10
1
11
606 : 597
21
9
V. Bystřice
22
10
0
12
591 : 597
20
10
Dvůr Králové
22
7
3
12
516 : 574
17
11
Šumperk
22
5
3
14
546 : 636
13
12
Košutka
22
5
1
16
561 : 617
11
Tabulka střelců
Václav Klimt
TJ Lokomotiva Louny
172
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
152
Kamil Sochor
TJ Lokomotiva Louny
142
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Václav Klimt
TJ Lokomotiva Louny
43
Jiří Mičola
SK Velká Bystřice
39
Petr Šulc
HBC Ronal Jičín B
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Voňka
1.HK Dvůr Králové
54
Marek Bauer
HC TJ Náchod
52
Jan Šmíd
Tatran Litovel
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.