Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Stanislav Švec
Mateřský klub
TJ Sokol Bělá p.Bezdězem
Rok narození
1976
Typ licence
Licence C
Platnost licence
20.8.2014
Koučovaná utkání
2.liga mužů SVČ
19.5. 17:00
AD130
TJ Sokol Bělá - Libčice n. Vlt.
29 : 23
5.5. 18:00
AD117
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
20 : 24
21.4. 17:00
AD104
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
27 : 26
3.3. 17:00
AD077
TJ Sokol Bělá - Slavia
25 : 22
10.12. 17:00
AD064
Libčice n. Vlt. - TJ Sokol Bělá
27 : 26
3.12. 17:00
AD058
TJ Sokol Bělá - Ústí n.L.
28 : 30
26.11. 15:00
AD051
Ml. Boleslav - TJ Sokol Bělá
29 : 26
19.11. 17:00
AD047
TJ Sokol Bělá - 1.HC Pardubice
36 : 31
29.10. 17:00
AD036
TJ Sokol Bělá - Praha 4
29 : 33
22.10. 17:00
AD025
TJ Sokol Bělá - Jablonec
25 : 26
15.10. 13:00
AD024
Kolín - TJ Sokol Bělá
25 : 22
8.10. 17:00
AD014
TJ Sokol Bělá - Most
30 : 19
2.10. 15:00
AD011
Slavia - TJ Sokol Bělá
32 : 27
24.9. 17:00
AD003
TJ Sokol Bělá - Žatec
20 : 19
Český pohár mužů
28.9. 17:00
AN057
TJ Sokol Bělá - Náchod
27 : 34
17.9. 17:00
AN035
TJ Sokol Bělá - Chodov
29 : 28
4.9. 15:00
AN009
L.Vršovice - TJ Sokol Bělá
22 : 23
Erima přebor mladší žáci - skupina B
15.4. 15:00
BH030
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
10 : 5
15.4. 13:40
BH028
Zruč n.S. - TJ Sokol Bělá
13 : 12
15.4. 11:40
BH025
TJ Sokol Bělá - S.Vršovice
19 : 9
24.3. 12:30
BH017
TJ Sokol Bělá - L.Vršovice
21 : 7
24.3. 10:30
BH014
Sokol Úvaly B - TJ Sokol Bělá
10 : 17
24.3. 08:30
BH011
TJ Sokol Bělá - Mělník
14 : 5
Erima přebor mladšího žactva - skupina SEVER
10.9. 12:30
CW006
TJ Sokol Bělá - Úvaly
7 : 17
10.9. 10:25
CW003
Mělník - TJ Sokol Bělá
7 : 16
10.9. 09:40
CW002
TJ Sokol Bělá - Ml. Boleslav
8 : 6
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Prostějov - Kostelec n.H.
32 : 30
video
online
V. Meziříčí - SK Kuřim
34 : 29
video
online
H.Brod - Ivančice
32 : 28
video
online
Sokolnice - Telnice
32 : 26
video
online
Hustopeče - Maloměřice
34 : 23
video
online
Bohunice - N.Veselí
21 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hustopeče
22
20
0
2
711 : 485
40
2
N.Veselí
22
20
0
2
703 : 557
40
3
Prostějov
22
14
0
8
654 : 633
28
4
Kostelec n.H.
22
12
0
10
590 : 584
24
5
Bohunice
22
12
0
10
574 : 564
24
6
V. Meziříčí
22
11
1
10
563 : 567
23
7
Ivančice
22
10
1
11
560 : 571
21
8
H.Brod
22
9
0
13
601 : 649
18
9
SK Kuřim
22
7
2
13
593 : 659
16
10
Sokolnice
22
6
2
14
564 : 629
14
11
Maloměřice
22
6
0
16
528 : 610
12
12
Telnice
22
1
2
19
519 : 652
4
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
186
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
160
Petr Semerád
Legata Hustopeče
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
48
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
44
Jan Kupa
Sokol Telnice
33
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Máca
Sokol Sokolnice
60
Marek Bím
Sokol Telnice
52
Petr Mylbachr
SK Kuřim
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.