Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Andrej Titkov
Mateřský klub
HC Zubří
Rok narození
1969
Typ licence
Licence A
Platnost licence
11.4.2016
Koučovaná utkání
Žákovská liga starších žáků
14.4. 16:45
AO186
F.-Místek A - Zubří A
30 : 24
14.4. 14:20
AO184
Zubří A - Kopřivnice A
18 : 17
14.4. 11:55
AO182
Strakonice A - Zubří A
20 : 21
Finále Žákovské ligy starších žáků
3.6. 12:30
AOA014
Zubří A - Strakonice A
18 : 15
3.6. 10:30
AOA012
Talent A - Zubří A
17 : 23
2.6. 14:45
AOA007
Zubří A - Lovosice
15 : 15
2.6. 11:45
AOA004
F.-Místek A - Zubří A
24 : 23
2.6. 09:30
AOA002
Karviná A - Zubří A
12 : 14
SML Starší žáci
9.6. 08:00
NC060
Kopřivnice A - Zubří A
26 : 24
29.5. 17:00
NC061
Vsetín - Zubří A
26 : 28
27.5. 11:30
NC110
Polanka - Zubří A
11 : 40
20.5. 09:00
NC107
Zubří A - Karviná A
18 : 25
12.5. 10:00
NC103
Rožnov p/R - Zubří A
22 : 23
8.5. 09:00
NC070
Ostrava - Zubří A
17 : 42
5.5. 09:00
NC098
Zubří A - Ostrava
44 : 18
1.5. 09:30
NC068
Zubří A - F.-Místek A
26 : 26
28.4. 11:50
NC096
F.-Místek A - Zubří A
34 : 20
22.4. 09:00
NC089
Zubří A - Vsetín
34 : 31
15.4. 09:00
NC088
Zubří A - Kopřivnice A
30 : 16
24.3. 10:30
NC079
Karviná A - Zubří A
25 : 24
Oblast Starší žáci
26.5. 15:00
ND054
Třinec - Zubří B
16 : 25
20.5. 11:30
ND051
Zubří B - Karviná B
13 : 29
12.5. 14:00
ND047
KH Orel Paskov - Zubří B
27 : 18
5.5. 11:30
ND042
Zubří B - Klimkovice
47 : 19
28.4. 09:35
ND040
F.-Místek B - Zubří B
21 : 21
22.4. 11:30
ND033
Zubří B - Orlová
28 : 25
15.4. 11:30
ND032
Zubří B - Kopřivnice B
23 : 17
SML Mladší žáci
9.6. 09:15
NE060
Kopřivnice - Zubří A
23 : 16
29.5. 16:00
NE061
Vsetín - Zubří A
16 : 17
27.5. 10:15
NE110
Polanka A - Zubří A
15 : 21
Další
Předchozí kola
finále - výsledky
video
online
Frýdek-Místek - Lovosice
29 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Lovosice
1
1
0
0
32 : 29
2
2
Frýdek-Místek
1
0
0
1
29 : 32
0
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ Holešov
44
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
42
Pavel Najman
Sokol Nové Veselí
39
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
14
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
13
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Stanislav Švec
TJ Sokol Bělá p.B.
20
Radek Kružík
HCB OKD Karviná
20
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.