Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Žůrek
Mateřský klub
TJ Bystřice p.Hostýnem
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.3.2014
Koučovaná utkání
1.liga mužů
19.5. 17:00
AB129
Litovel - Bystřice p.H.
35 : 29
13.5. 10:30
AB124
Bystřice p.H. - Chodov
30 : 26
5.5. 11:00
AB118
Zlín - Bystřice p.H.
35 : 28
29.4. 10:30
AB111
Bystřice p.H. - Louny
32 : 25
15.4. 10:30
AB098
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
37 : 24
25.3. 17:00
AB096
Jičín "B" - Bystřice p.H.
24 : 27
18.3. 10:30
AB085
Bystřice p.H. - V. Bystřice
25 : 22
11.3. 10:30
AB084
Bystřice p.H. - Karviná B
30 : 16
4.3. 10:30
AB074
Šumperk - Bystřice p.H.
18 : 28
26.2. 10:30
AB071
Bystřice p.H. - Náchod
26 : 21
11.12. 10:30
AB063
Bystřice p.H. - Litovel
32 : 18
27.11. 10:30
AB052
Bystřice p.H. - Zlín
33 : 27
19.11. 13:00
AB045
Louny - Bystřice p.H.
32 : 31
13.11. 10:30
AB041
Bystřice p.H. - Košutka
28 : 28
29.10. 17:00
AB032
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
24 : 27
23.10. 10:30
AB030
Bystřice p.H. - Jičín "B"
30 : 25
15.10. 17:00
AB019
V. Bystřice - Bystřice p.H.
24 : 22
8.10. 10:30
AB018
Karviná B - Bystřice p.H.
23 : 30
2.10. 10:30
AB008
Bystřice p.H. - Šumperk
27 : 24
24.9. 17:30
AB005
Náchod - Bystřice p.H.
27 : 26
Český pohár mužů
28.9. 10:30
AN053
Holešov - Bystřice p.H.
29 : 25
14.9. 18:15
AN048
Napajedla - Bystřice p.H.
27 : 36
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Dvůr Králové
32 : 23
video
online
Litovel - Bystřice p.H.
35 : 29
video
online
V. Bystřice - Šumperk
40 : 25
video
online
Náchod - Karviná B
23 : 25
video
online
Louny - Košutka
31 : 27
video
online
Chodov - Jičín "B"
36 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bystřice p.H.
22
15
1
6
599 : 524
31
2
Jičín "B"
22
12
4
6
553 : 539
28
3
Louny
22
13
1
8
635 : 642
27
4
Chodov
22
13
0
9
588 : 525
26
5
Litovel
22
13
0
9
643 : 611
26
6
Karviná B
22
11
0
11
581 : 577
22
7
Zlín
22
10
2
10
614 : 594
22
8
Náchod
22
10
1
11
606 : 597
21
9
V. Bystřice
22
10
0
12
591 : 597
20
10
Dvůr Králové
22
7
3
12
516 : 574
17
11
Šumperk
22
5
3
14
546 : 636
13
12
Košutka
22
5
1
16
561 : 617
11
Tabulka střelců
Václav Klimt
TJ Lokomotiva Louny
172
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
152
Kamil Sochor
TJ Lokomotiva Louny
142
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Václav Klimt
TJ Lokomotiva Louny
43
Jiří Mičola
SK Velká Bystřice
39
Petr Šulc
HBC Ronal Jičín B
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Voňka
1.HK Dvůr Králové
54
Marek Bauer
HC TJ Náchod
52
Jan Šmíd
Tatran Litovel
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.