Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Žůrek
Mateřský klub
TJ Bystřice p.Hostýnem
Rok narození
1974
Typ licence
Licence B
Platnost licence
22.3.2014
Koučovaná utkání
1.liga mužů
19.5. 17:00
AB129
Litovel - Bystřice p.H.
35 : 29
13.5. 10:30
AB124
Bystřice p.H. - Chodov
30 : 26
5.5. 11:00
AB118
Zlín - Bystřice p.H.
35 : 28
29.4. 10:30
AB111
Bystřice p.H. - Louny
32 : 25
15.4. 10:30
AB098
Bystřice p.H. - Dvůr Králové
37 : 24
25.3. 17:00
AB096
Jičín "B" - Bystřice p.H.
24 : 27
18.3. 10:30
AB085
Bystřice p.H. - V. Bystřice
25 : 22
11.3. 10:30
AB084
Bystřice p.H. - Karviná B
30 : 16
4.3. 10:30
AB074
Šumperk - Bystřice p.H.
18 : 28
26.2. 10:30
AB071
Bystřice p.H. - Náchod
26 : 21
11.12. 10:30
AB063
Bystřice p.H. - Litovel
32 : 18
27.11. 10:30
AB052
Bystřice p.H. - Zlín
33 : 27
19.11. 13:00
AB045
Louny - Bystřice p.H.
32 : 31
13.11. 10:30
AB041
Bystřice p.H. - Košutka
28 : 28
29.10. 17:00
AB032
Dvůr Králové - Bystřice p.H.
24 : 27
23.10. 10:30
AB030
Bystřice p.H. - Jičín "B"
30 : 25
15.10. 17:00
AB019
V. Bystřice - Bystřice p.H.
24 : 22
8.10. 10:30
AB018
Karviná B - Bystřice p.H.
23 : 30
2.10. 10:30
AB008
Bystřice p.H. - Šumperk
27 : 24
24.9. 17:30
AB005
Náchod - Bystřice p.H.
27 : 26
Český pohár mužů
28.9. 10:30
AN053
Holešov - Bystřice p.H.
29 : 25
14.9. 18:15
AN048
Napajedla - Bystřice p.H.
27 : 36
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - Vsetín
31 : 28
video
online
L.Zubří - Holešov
26 : 30
video
online
MHK Karviná - Zubří B
23 : 14
video
online
Rožnov p/R - Přerov "B"
27 : 30
video
online
Napajedla - Olomouc
23 : 32
video
online
Trnávka - Polanka
16 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
22
17
1
4
591 : 533
35
2
Holešov
22
17
1
4
682 : 556
35
3
Napajedla
22
16
0
6
639 : 550
32
4
Ostrava
22
14
1
7
604 : 549
29
5
Zubří B
22
11
3
8
634 : 585
25
6
Vsetín
22
11
0
11
618 : 623
22
7
MHK Karviná
22
10
1
11
540 : 559
21
8
Trnávka
22
9
0
13
507 : 577
18
9
Polanka
22
8
1
13
585 : 576
17
10
Přerov "B"
22
6
2
14
528 : 623
14
11
L.Zubří
22
2
4
16
515 : 590
8
12
Rožnov p/R
22
3
2
17
524 : 646
8
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ Holešov
182
Filip Hardt
Sokol Ostrava
150
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
47
Zdenek Kašný
Slavia Fatra Napajedla
35
Michal Kubiš
TJ Rožnov p/R
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Brož
Sokol Trnávka
62
David Mužík
Sokol HC Přerov B
60
Nikos Floksa
MHK Karviná
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.