Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jan Pavlovský
Mateřský klub
Jiskra Třeboň
Rok narození
1976
Typ licence
Licence A
Platnost licence
22.1.2013
Koučovaná utkání
Extraliga
26.5. 11:00
AA190
Třeboň - Frýdek-Místek
22 : 40
20.5. 10:00
AA187
Kopřivnice - Třeboň
27 : 25
11.5. 19:00
AA184
Třeboň - Hranice
20 : 29
8.5. 17:00
AA181
Brno - Třeboň
30 : 19
4.5. 19:00
AA178
Třeboň - Plzeň
20 : 24
1.5. 17:00
AA175
Frýdek-Místek - Třeboň
31 : 24
28.4. 11:00
AA172
Třeboň - Kopřivnice
24 : 25
22.4. 10:30
AA169
Hranice - Třeboň
28 : 23
18.4. 18:00
AA166
Třeboň - Brno
22 : 22
15.4. 10:30
AA163
Plzeň - Třeboň
26 : 21
23.3. 19:00
AA131
Třeboň - Hranice
15 : 19
17.3. 16:30
AA123
Dukla - Třeboň
28 : 21
10.3. 11:00
AA118
Třeboň - Přerov
27 : 38
25.2. 11:00
AA105
Třeboň - Plzeň
17 : 24
18.2. 17:00
AA101
Lovosice - Třeboň
29 : 23
11.2. 11:00
AA092
Třeboň - Frýdek-Místek
30 : 24
8.2. 18:00
AA090
Jičín - Třeboň
30 : 20
17.12. 17:00
AA079
Brno - Třeboň
24 : 20
10.12. 11:00
AA078
Třeboň - Kopřivnice
20 : 22
27.11. 10:30
AA065
Hranice - Třeboň
29 : 17
20.11. 14:00
AA057
Třeboň - Dukla
17 : 26
13.11. 10:30
AA052
Přerov - Třeboň
29 : 22
9.11. 19:00
AA068
Zubří - Třeboň
36 : 13
29.10. 11:00
AA046
Třeboň - Karviná
22 : 26
22.10. 18:00
AA039
Plzeň - Třeboň
30 : 16
15.10. 11:00
AA035
Třeboň - Lovosice
15 : 36
9.10. 17:00
AA026
Frýdek-Místek - Třeboň
29 : 22
1.10. 11:00
AA024
Třeboň - Jičín
17 : 32
24.9. 11:00
AA013
Třeboň - Brno
23 : 23
17.9. 18:00
AA012
Kopřivnice - Třeboň
21 : 20
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - Talent Plzeň
24 : 23
video
online
Kopřivnice - Jičín
27 : 35
video
online
Dukla - Zubří
29 : 25
video
online
Náchod - Karviná
29 : 30
video
online
Zlín - Frýdek-Místek
23 : 33
video
online
Bohunice - N.Veselí
20 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
22
18
2
2
685 : 542
38
2
Jičín
22
18
0
4
678 : 527
36
3
Zubří
22
17
0
5
717 : 528
34
4
Frýdek-Místek
22
15
2
5
650 : 522
32
5
Karviná
22
15
1
6
671 : 540
31
6
Talent Plzeň
22
13
0
9
593 : 531
26
7
Kopřivnice
22
11
0
11
591 : 592
22
8
Ostrava
22
5
1
16
499 : 664
11
9
N.Veselí
22
4
2
16
526 : 634
10
10
Zlín
22
5
0
17
542 : 684
10
11
Náchod
22
3
2
17
510 : 661
8
12
Bohunice
22
3
0
19
461 : 698
6
Tabulka střelců
Josef Jonáš
HC Dukla Praha
151
Patrik Zouhar
Sokol Ostrava
131
Dominik Čurda
HBC Jičín
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Kremláček
Sokol Nové Veselí
52
Dominik Čurda
HBC Jičín
28
Leoš Petrovský
SKP Frýdek-Místek
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Užek
HCB OKD Karviná
58
Adam Tichý
Sokol Ostrava
58
Patrik Zouhar
Sokol Ostrava
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.