Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Jan Plaček
HCB Karviná A
8 - 0 - 0 - 4
David Petřek
HC Zubří A
8 - 0 - 0 - 4
Jan Oktábec
TJ Sokol Úvaly
8 - 0 - 0 - 4
Lukáš Němec
HC Zubří A
8 - 0 - 0 - 4
David Krouský
Dukla Praha 6
8 - 0 - 0 - 4
Jan Kirschbaum
1.HK Dvůr Králové
8 - 0 - 0 - 4
Jan Pavol Burdátš
Dukla Praha 6
8 - 0 - 0 - 4
Matěj Bittala
KH Kopřivnice A
8 - 0 - 0 - 4
Adam Bambušek
TJ Rožnov p/R
8 - 0 - 0 - 4
Štěpán Zeman
HC Zubří A
6 - 0 - 0 - 3
Petr Voňka
1.HK Dvůr Králové
6 - 0 - 0 - 3
Jiří Volec
HK Královo Pole
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň A
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Štverák
HC Zubří A
6 - 0 - 0 - 3
Jiří Šmíd
Dukla Praha 6
6 - 0 - 0 - 3
Dominik Solák
HCB Karviná A
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Schichor
Baník Most
6 - 0 - 0 - 3
Radek Provinský
HK Lovosice
6 - 0 - 0 - 3
Luděk Piwko
HCB Karviná A
6 - 0 - 0 - 3
Karel Myslbek
Dukla Praha 6
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Müller
SKP Frýdek-Místek A
6 - 0 - 0 - 3
Adam Mihalcsák
HCB Karviná A
6 - 0 - 0 - 3
Filip Lipták
ČZ HBC Strakonice 1921 A
6 - 0 - 0 - 3
Matěj Kosák
ČZ HBC Strakonice 1921 A
6 - 0 - 0 - 3
Martin Kocich
SKP Frýdek-Místek A
6 - 0 - 0 - 3
Ondřej Knetl
ČZ HBC Strakonice 1921 A
6 - 0 - 0 - 3
David Hruška
TJ Rožnov p/R
6 - 0 - 0 - 3
Michal Filouš
KH Kopřivnice A
6 - 0 - 0 - 3
Pavel Carbol
SKP Frýdek-Místek A
6 - 0 - 0 - 3
Adam Viktora
Dukla Praha 4
4 - 0 - 0 - 2
Ondřej Vavrys
TJ Sokol Luhačovice
4 - 0 - 0 - 2
David Valenta
TJ Sokol Úvaly
4 - 0 - 0 - 2
Martin Šůstek
TJ Sokol Luhačovice
4 - 0 - 0 - 2
Radek Šmajstrla
TJ Rožnov p/R
4 - 0 - 0 - 2
Martin Šachl
HBC Jičín
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Suchánek
Sokol Nové Veselí
4 - 0 - 0 - 2
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
4 - 0 - 0 - 2
Karim Razak
ČZ HBC Strakonice 1921 A
4 - 0 - 0 - 2
Jaroslav Puchoň
TJ Sparta Kutná Hora
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Petr
HCB Karviná A
4 - 0 - 0 - 2
Zpět
Další
Předchozí kola
Skupina A - výsledky
video
online
Strakonice A - Liberec
19 : 10
video
online
Sokol II.Prostějov - F.-Místek A
7 : 30
video
online
Jičín - Zubří A
13 : 28
video
online
Strakonice A - Sokol II.Prostějov
27 : 6
video
online
F.-Místek A - Jičín
23 : 12
video
online
Zubří A - Liberec
27 : 13
video
online
F.-Místek A - Strakonice A
24 : 16
video
online
Sokol II.Prostějov - Jičín
14 : 21
video
online
Zubří A - Strakonice A
16 : 19
video
online
Liberec - Sokol II.Prostějov
11 : 12
video
online
F.-Místek A - Zubří A
12 : 16
video
online
Strakonice A - Jičín
19 : 11
video
online
Liberec - F.-Místek A
11 : 27
video
online
Sokol II.Prostějov - Zubří A
17 : 29
video
online
Jičín - Liberec
15 : 15
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
F.-Místek A
5
4
0
1
116 : 62
8
2
Zubří A
5
4
0
1
116 : 74
8
3
Strakonice A
5
4
0
1
100 : 67
8
4
Jičín
5
1
1
3
72 : 99
3
5
Sokol II.Prostějov
5
1
0
4
56 : 118
2
6
Liberec
5
0
1
4
60 : 100
1
Tabulka střelců
Radek Provinský
HK Lovosice
157
Lukáš Kabát
KH Kopřivnice A
140
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
134
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
20
Radek Provinský
HK Lovosice
18
Lukáš Kabát
KH Kopřivnice A
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
50
Filip Seyfryd
HK Lovosice
30
Dominik Havran
HC Zubří A
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.