Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Jakub Kolomazník
HK .A.S.A. Město Lovosice
6 - 0 - 0 - 3
Denis Kazatel
Sokol Nové Veselí
6 - 0 - 0 - 3
Lukáš Horký
HK .A.S.A. Město Lovosice
6 - 0 - 0 - 3
Ondřej Havlovec
HK .A.S.A. Město Lovosice
6 - 0 - 0 - 3
Jiří Havelka
SHC Maloměřice
6 - 0 - 1 - 3
Karel Hajčman
Sokol Nové Veselí
6 - 0 - 1 - 3
Stanislav Farář
SK Praha 4
6 - 0 - 0 - 3
Jakub Dolák
TJ Cement Hranice
6 - 0 - 0 - 3
Tomáš Culka
1.HC Pardubice
6 - 0 - 1 - 3
Martin Brchaň
TJ Jiskra Třeboň
6 - 0 - 1 - 3
Roman Bečvář
Talent M.A.T.Plzeň
6 - 0 - 0 - 3
Miroslav Bažata
ČZ HBC Strakonice 1921
6 - 0 - 0 - 3
Lukáš Zíka
BHS Starý Plzenec
4 - 0 - 0 - 2
Tomáš Zich
Jiskra Havlíčkův Brod
4 - 0 - 0 - 2
Jaroslav Zdráhal
TJ Loko. Suchdol n/O
4 - 0 - 0 - 2
David Zbíral
ČZ HBC Strakonice 1921
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Weintritt
TJ Cement Hranice
4 - 0 - 0 - 2
Martin Volf
Sokol Písek
4 - 0 - 0 - 2
Radomír Válek
HC Gumárny Zubří
4 - 0 - 0 - 2
Marek Vacula
TJ Bystřice pod Hostýnem
4 - 0 - 0 - 2
Lukáš Václav
HC Gumárny Zubří
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Vacek
TJ Lokomotiva Louny
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Tydlačka
TJ STM Olomouc
4 - 0 - 0 - 2
Petr Triebe
TJ Lokomotiva Louny
4 - 0 - 0 - 2
Andrej Titkov
TJ Holešov
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Tiller
TJ Bystřice pod Hostýnem
4 - 0 - 0 - 2
Jiří Šustek
Sparta Praha HC
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Matěj Svoboda
HBC Ronal Jičín
4 - 0 - 0 - 2
Zdeněk Suchomel
Legata Hustopeče
4 - 0 - 0 - 2
Karel Stůj
SK Praha 4
4 - 0 - 0 - 2
Aleš Stach
TJ Sokol Bělá p.B.
4 - 0 - 0 - 2
Leoš Smrčka
Sokol Nové Veselí
4 - 0 - 0 - 2
Richard Skalický
1.HC Pardubice
4 - 0 - 0 - 2
Jakub Samiec
TJ Cement Hranice
4 - 0 - 0 - 2
Miroslav Rachač
KH Kopřivnice
4 - 0 - 0 - 2
Ivan Protasenja
Sokol Dolní Cerekev
4 - 0 - 0 - 2
Adam Prokopec
Sokol Juliánov
4 - 0 - 0 - 2
Petr Pomahač
MHK Karviná
4 - 0 - 0 - 2
Josef Pohlmann
Talent M.A.T.Plzeň
4 - 0 - 0 - 2
Zpět
Další
Předchozí kola
finále - výsledky
video
online
Frýdek-Místek - Lovosice
29 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Lovosice
1
1
0
0
32 : 29
2
2
Frýdek-Místek
1
0
0
1
29 : 32
0
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ Holešov
44
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
42
Pavel Najman
Sokol Nové Veselí
39
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
14
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
13
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Stanislav Švec
TJ Sokol Bělá p.B.
20
Radek Kružík
HCB OKD Karviná
20
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.