Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Rozpis soutěže
Skupina A
Skupina B
Skupina C
Skupina D
Skupina E
Skupina F
Skupina G
Skupina H
Skupina I
Skupina J
Skupina K
Skupina L
Skupina M
Skupina N
Skupina O
Skupina P
Skupina Q
Skupina R
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka trestů
Jméno
Klub
SUM - D+ - D - 2
Dan Balla
1.HK Dvůr Králové
2 - 0 - 0 - 1
Richard Blahut
KH Kopřivnice A
2 - 0 - 0 - 1
Tomáš Brzoň
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Ivo Burdík
Loko Č. Budějovice
2 - 0 - 0 - 1
Michal Bureš
TJ STM Olomouc
2 - 0 - 0 - 1
Jan Čelovský
Sokol II.Prostějov
2 - 0 - 0 - 1
Jan Černocký
TJ Sokol Luhačovice
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Černý
Dukla Praha 4
2 - 0 - 0 - 1
Jan Doležal
HK Ivančice
2 - 0 - 0 - 1
Adam Fait
HC Zubří A
2 - 0 - 0 - 1
Martin Fojtík
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Břetislav Hájek
TJ Sokol Úvaly
2 - 0 - 0 - 1
Ondřej Havlíček
HK Lovosice
2 - 0 - 0 - 1
Jaroslav Háže
SSK Talent Plzeň A
2 - 0 - 0 - 1
Jakub Horký
SKP Frýdek-Místek A
2 - 0 - 0 - 1
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Jirousek
1.HK Dvůr Králové
2 - 0 - 0 - 1
Jan Kačín
SSK Talent Plzeň A
2 - 0 - 0 - 1
David Karlovec
Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Matyáš Klíma
Sokol Nové Veselí
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Konvička
KH Kopřivnice A
2 - 0 - 0 - 1
Filip Košař
HCB Karviná A
2 - 0 - 0 - 1
Petr Koudelka
HC Zlín
2 - 0 - 0 - 1
Radim Kramoliš
KH Kopřivnice A
2 - 0 - 0 - 1
Jáchym Krček
HBC Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Radek Kroulík
HCB Karviná A
2 - 0 - 0 - 1
Daniel Kulišťák
TJ Rožnov p/R
2 - 0 - 0 - 1
Vladimír Lednický
SKP Frýdek-Místek A
2 - 0 - 0 - 1
Lukáš Lesař
Baník Most
2 - 0 - 0 - 1
Radim Leška
TJ Rožnov p/R
2 - 0 - 0 - 1
Vít Lichtenberg
HK Lovosice
2 - 0 - 0 - 1
Ladislav Loub
Sokol Nové Veselí
2 - 0 - 0 - 1
Denis Mach
Sokol Nové Veselí
2 - 0 - 0 - 1
Jan Machovec
Sokol Nové Veselí
2 - 0 - 0 - 1
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
2 - 0 - 0 - 1
Dominik Mareš
HK Lovosice
2 - 0 - 0 - 1
Aleš Matejovič
HC Zubří A
2 - 0 - 0 - 1
Jan Musil
HBC Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Václav Musil
HBC Jičín
2 - 0 - 0 - 1
Adam Nedvěd
Sokol Nové Veselí
2 - 0 - 0 - 1
Další
Předchozí kola
Skupina D - výsledky
video
online
Luhačovice - Kutná Hora
30 : 15
video
online
HK KP Brno - Talent A
6 : 20
video
online
STM Olomouc - Zlín
15 : 15
video
online
Luhačovice - Talent A
16 : 23
video
online
Kutná Hora - STM Olomouc
13 : 15
video
online
Zlín - HK KP Brno
18 : 7
video
online
Talent A - Kutná Hora
28 : 9
video
online
Zlín - Luhačovice
15 : 17
video
online
HK KP Brno - STM Olomouc
17 : 12
video
online
Zlín - Kutná Hora
18 : 8
video
online
Luhačovice - HK KP Brno
22 : 14
video
online
STM Olomouc - Talent A
8 : 19
video
online
Kutná Hora - HK KP Brno
15 : 28
video
online
Talent A - Zlín
21 : 9
video
online
STM Olomouc - Luhačovice
17 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent A
5
5
0
0
111 : 48
10
2
Luhačovice
5
3
0
2
101 : 84
6
3
Zlín
5
2
1
2
75 : 68
5
4
STM Olomouc
5
2
1
2
67 : 80
5
5
HK KP Brno
5
2
0
3
72 : 87
4
6
Kutná Hora
5
0
0
5
60 : 119
0
Tabulka střelců
Radek Provinský
HK Lovosice
157
Lukáš Kabát
KH Kopřivnice A
140
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
134
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Matyáš Jirát
TJ Sokol Úvaly
20
Radek Provinský
HK Lovosice
18
Lukáš Kabát
KH Kopřivnice A
17
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Patrik Malý
TJ STM Olomouc
50
Filip Seyfryd
HK Lovosice
30
Dominik Havran
HC Zubří A
30
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.