Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci- Morava
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Josef Brabec
TJ Sokol Velké Meziříčí
1
Tomáš Brzoň
HK Ivančice
1
Jan Číp
TJ Rožnov p.R.
1
Jan Doležal
HK Ivančice
1
Adam Franěk
HK Ivančice
1
Erik Javořík
SK Velká Bystřice
1
Lukáš Jeřábek
HK Královo Pole
1
Marek Klobouček
SK Velká Bystřice
1
Michal Koukal
Slavia-Fatra Napajedla
1
Alex Mahdal
HC Zlín
1
Petr Machovčák
HC Zlín
1
Jan Odehnal
DTJ Polanka
1
David Rýpar
SK Velká Bystřice
1
Jakub Sedláček
SK Velká Bystřice
1
David Sojka
SK Velká Bystřice
1
Pavel Václavík
HC Zlín
1
Štěpán Vodička
SK Velká Bystřice
1
Marek Vylíčil
TJ Rožnov p.R.
1
Michal Červinka
SK Velká Bystřice
2
David Hruška
TJ Rožnov p.R.
2
Filip Kotulek
TJ Rožnov p.R.
2
Lukáš Lenart
DTJ Polanka
2
Dominik Slováček
SK Velká Bystřice
2
Jakub Sonnevend
Sokol II.Prostějov
2
Tomáš Synek
HK Královo Pole
2
Jan Šoustal
SK Velká Bystřice
2
Vojtěch Šťáva
DTJ Polanka
2
Michael Ambrož
TJ Sokol Velké Meziříčí
3
Adam Hofman
HC Zlín
3
Patrick Netík
HK Královo Pole
3
Patrik Řezníček
Slavia-Fatra Napajedla
3
Michal Sochor
TJ Rožnov p.R.
3
Jan Fencl
HC Zlín
4
Jan Fiala
Sokol II.Prostějov
4
Jan Geletka
HK Královo Pole
4
Michal Havelka
DTJ Polanka
4
Daniel Korčák
DTJ Polanka
4
Daniel Michalík
Slavia-Fatra Napajedla
4
Jan Mistera
SK Velká Bystřice
4
Jan Pavliš
HK Královo Pole
4
Další
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Brno
33 : 44
video
online
V. Bystřice - Sokol Telnice
26 : 34
video
online
Prostějov - DTJ Polanka
32 : 33
video
online
Napajedla - STM Olomouc
22 : 24
video
online
Zlín - Maloměřice
28 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
22
18
2
2
835 : 618
38
2
Brno
22
18
1
3
806 : 595
37
3
HK Ivančice
22
15
1
6
796 : 636
31
4
DTJ Polanka
22
14
1
7
653 : 557
29
5
STM Olomouc
22
12
1
9
646 : 607
25
6
Zlín
22
12
1
9
655 : 618
23
7
Velké Meziříčí
22
10
3
9
673 : 615
23
8
Prostějov
22
11
0
11
736 : 769
22
9
Sokol Telnice
22
8
0
14
683 : 753
16
10
Napajedla
22
5
0
17
461 : 691
10
11
V. Bystřice
22
2
0
20
476 : 756
4
12
Maloměřice
22
2
0
20
538 : 743
2
Tabulka střelců
Ivo Knol
Sokol Telnice
221
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
203
Jindřich Večeřa
TJ Stavomontáže Olomouc
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
44
Ivo Knol
Sokol Telnice
28
Jindřich Večeřa
TJ Stavomontáže Olomouc
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
44
Jakub Juránek
TJ Sokol Velké Meziříčí
40
Adam Sládek
SHC Maloměřice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.