Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Rozpis soutěže
1.kolo
2.kolo
3.kolo
4.kolo-osmifinále
5.kolo-čtvrtfinále
6.kolo-semifinále
7.kolo-finále
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tabulka střelců
Jméno
Klub
Počet branek
Vlastimil Bijota
Sokol Ostrava
5
Alexandr Bílek
TJ HK Šroubárna Žatec
1
David Bím
Sokol Telnice
2
Marek Bím
Sokol Telnice
12
Milan Bittner
TJ Lokomotiva Louny
3
Pavel Blaha
Slávia Uherské Hradiště
2
Martin Bláha
Sp.MAS Sezimovo Ústí
6
Petr Bláha
Sp.MAS Sezimovo Ústí
4
Roman Bláha
Sokol Nové Veselí
11
Pavel Blanar
Liberec Handball
6
Petr Blažek
Legata Hustopeče
2
Vladimír Blaženka
Sokol Telnice
8
Jan Blecha
Talent M.A.T.Plzeň
8
David Bočan
Sokol Písek
2
Jiří Böhm
TJ Kovofiniš Ledeč n.S.
9
Jan Borský
Sparta Praha HC
1
Jan Brabec
SK Praha 4
14
Jiří Bráník
TJ Bohemians Praha
4
Martin Brecko
TJ Lokomotiva Louny
6
František Brettl
Sparta Praha HC
3
Martin Breyl
Sokol Libčice n. Vlt.
4
Martin Brchaň
TJ Jiskra Třeboň
3
Dalibor Brož
Sokol Trnávka
2
Radim Brož
TJ Cement Hranice
3
Tomáš Brožek
Sp.MAS Sezimovo Ústí
3
Tomáš Brus
Sokol Trnávka
1
Martin Brynecký
TJ Loko. Suchdol n/O
2
Robert Buček
Sokol HC Přerov
1
Martin Bula
Sokol Trnávka
3
Lukáš Burčík
Tatran Bohunice
1
Ivo Bureš
Slávia Uherské Hradiště
2
Michal Burget
Sokol II.Prostějov
2
Martin Bůžek
TJ Chemička Ústí n.L.
4
Jan Capil
KH Zbrojovka Vsetín
7
Lukáš Coritar
Lokomotiva Vršovice
3
Zdeněk Čadra
TJ Cement Hranice
12
David Čapek
TJ Jiskra Třeboň
4
Radek Čechmánek
Slávia Uherské Hradiště
4
Petr Čermák
Sokol Juliánov
1
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
8
Zpět
Další
Předchozí kola
finále - výsledky
video
online
Frýdek-Místek - Lovosice
29 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Lovosice
1
1
0
0
32 : 29
2
2
Frýdek-Místek
1
0
0
1
29 : 32
0
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ Holešov
44
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
42
Pavel Najman
Sokol Nové Veselí
39
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Radim Chudoba
HCB OKD Karviná
14
Tomáš Hes
SKP Frýdek-Místek
13
Tomáš Galus
TJ Cement Hranice
10
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Stanislav Švec
TJ Sokol Bělá p.B.
20
Radek Kružík
HCB OKD Karviná
20
Jiří Kozlovský
Sokol II.Prostějov
18
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.