Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames Extraliga házené - N 1-6
Tipgames Extraliga házené - N 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Pavel Malinek
Mateřský klub
Sportovní klub Droždín
Rok narození
1977
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
20.5. 15:00
AE132
Bohunice - N.Veselí
21 : 22
13.5. 16:00
AE123
Kostelec n.H. - Hustopeče
23 : 27
21.4. 15:00
AE104
Prostějov - H.Brod
36 : 26
17.3. 15:00
AE090
Prostějov - Hustopeče
30 : 38
3.12. 15:00
AE058
Prostějov - SK Kuřim
31 : 30
26.11. 11:00
AE054
Maloměřice - N.Veselí
28 : 33
13.11. 10:30
AE042
Kostelec n.H. - Maloměřice
31 : 25
30.10. 16:30
AE033
N.Veselí - Ivančice
26 : 19
16.10. 10:30
AE020
Kostelec n.H. - Ivančice
27 : 23
2.liga mužů SM
6.5. 10:30
AF119
Napajedla - Polanka
31 : 26
25.2. 18:00
AF072
Přerov "B" - Vsetín
27 : 25
11.12. 10:30
AF065
Holešov - L.Zubří
29 : 27
22.10. 12:45
AF029
Přerov "B" - Holešov
26 : 37
2.10. 10:30
AF012
Napajedla - L.Zubří
35 : 27
1.liga starších dorostenců
20.5. 13:00
AG132
Bohunice - N.Veselí
20 : 27
3.3. 13:00
AG078
Zlín - Bohunice
31 : 28
30.10. 14:30
AG033
N.Veselí - Karviná
16 : 30
2.liga starších dorostenců M
21.4. 13:00
AI104
Prostějov - Rožnov p/R
26 : 34
17.3. 13:00
AI090
Prostějov - Hranice
24 : 31
25.2. 16:00
AI072
Přerov - Vsetín
21 : 20
3.12. 13:00
AI058
Prostějov - SK Kuřim
45 : 22
26.11. 17:00
AI054
Maloměřice - Olomouc
29 : 35
22.10. 10:45
AI029
Přerov - Maloměřice
17 : 28
8.10. 09:30
AI013
Hranice - V. Bystřice
41 : 33
1.liga mladších dorostenců
30.10. 12:30
AJ033
N.Veselí - Karviná
26 : 25
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 13:30
AL127
V. Bystřice - Sokol Telnice
26 : 34
6.5. 08:45
AL119
Napajedla - DTJ Polanka
23 : 31
21.4. 17:00
AL104
Prostějov - Rožnov
42 : 45
17.3. 17:00
AL090
Prostějov - Zlín
42 : 39
3.3. 11:00
AL078
Zlín - Napajedla
32 : 19
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II. - 10. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice - Plzeň
26 : 27
video
online
Hranice - Brno
33 : 31
video
online
Třeboň - Frýdek-Místek
22 : 40
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Plzeň
32
18
5
9
839 : 749
41
2
Hranice
32
16
4
12
843 : 807
36
3
Frýdek-Místek
32
12
4
16
933 : 928
28
4
Brno
32
7
3
22
761 : 919
17
5
Kopřivnice
32
6
1
25
780 : 975
13
6
Třeboň
32
1
2
29
656 : 906
4
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
212
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
182
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
50
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
47
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
106
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
70
Vítězslav Večeřa
HK Královo Pole
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.