Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Zdeněk Lédr
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
9.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
10.12. 16:00
AE064
Kostelec n.H. - Prostějov
30 : 34
2.liga mužů SM
20.5. 17:00
AF130
Trnávka - Polanka
16 : 32
29.4. 17:00
AF111
Zubří B - Napajedla
31 : 26
21.4. 18:00
AF104
Trnávka - Rožnov p/R
21 : 25
14.4. 15:00
AF102
MHK Karviná - Trnávka
29 : 20
25.3. 17:00
AF094
Olomouc - Vsetín
33 : 28
26.2. 17:00
AF070
Polanka - MHK Karviná
19 : 19
4.12. 18:00
AF060
Rožnov p/R - Vsetín
27 : 34
12.11. 15:30
AF038
Rožnov p/R - Trnávka
21 : 23
22.10. 18:00
AF025
Trnávka - Ostrava
19 : 22
1.liga starších dorostenců
16.5. 18:00
AG130
Kopřivnice - Jičín
27 : 35
29.4. 15:00
AG111
Zubří - Bohunice
35 : 21
15.4. 15:30
AG099
Karviná - N.Veselí
29 : 17
10.3. 15:00
AG082
Frýdek-Místek - Náchod
36 : 22
26.11. 12:30
AG054
Frýdek-Místek - N.Veselí
40 : 22
2.liga starších dorostenců M
25.3. 15:00
AI094
Olomouc - Vsetín
48 : 25
26.2. 15:15
AI070
Polanka - Litovel
34 : 12
4.12. 14:00
AI060
Rožnov p/R - Vsetín
40 : 32
12.11. 11:30
AI038
Rožnov p/R - Prostějov
33 : 29
8.10. 16:00
AI018
Přerov - SK Kuřim
15 : 18
1.liga mladších dorostenců
16.5. 16:00
AJ130
Kopřivnice - Jičín
30 : 24
29.4. 13:00
AJ111
Zubří - Strakonice
37 : 27
15.4. 17:30
AJ099
Karviná - N.Veselí
39 : 33
10.3. 13:00
AJ082
Frýdek-Místek - Náchod
31 : 26
26.11. 10:30
AJ054
Frýdek-Místek - N.Veselí
23 : 30
2.liga mladších dorostenců M
26.2. 13:30
AL070
DTJ Polanka - Velké Meziříčí
35 : 25
4.12. 16:00
AL060
Rožnov - Sokol Telnice
40 : 33
12.11. 13:30
AL038
Rožnov - Prostějov
59 : 23
SML Muži
6.5. 10:30
NA114
Trnávka B - Klimkovice
16 : 23
16.9. 18:00
NA063
Krmelín - Krmelín B
21 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Dvůr Králové
32 : 23
video
online
Litovel - Bystřice p.H.
35 : 29
video
online
V. Bystřice - Šumperk
40 : 25
video
online
Náchod - Karviná B
23 : 25
video
online
Louny - Košutka
31 : 27
video
online
Chodov - Jičín "B"
36 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bystřice p.H.
22
15
1
6
599 : 524
31
2
Jičín "B"
22
12
4
6
553 : 539
28
3
Louny
22
13
1
8
635 : 642
27
4
Chodov
22
13
0
9
588 : 525
26
5
Litovel
22
13
0
9
643 : 611
26
6
Karviná B
22
11
0
11
581 : 577
22
7
Zlín
22
10
2
10
614 : 594
22
8
Náchod
22
10
1
11
606 : 597
21
9
V. Bystřice
22
10
0
12
591 : 597
20
10
Dvůr Králové
22
7
3
12
516 : 574
17
11
Šumperk
22
5
3
14
546 : 636
13
12
Košutka
22
5
1
16
561 : 617
11
Tabulka střelců
Václav Klimt
TJ Lokomotiva Louny
172
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
152
Kamil Sochor
TJ Lokomotiva Louny
142
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Václav Klimt
TJ Lokomotiva Louny
43
Jiří Mičola
SK Velká Bystřice
39
Petr Šulc
HBC Ronal Jičín B
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Voňka
1.HK Dvůr Králové
54
Marek Bauer
HC TJ Náchod
52
Jan Šmíd
Tatran Litovel
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.