Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Finále
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
27.5. 17:30
AA161
Zubří - Jičín
30 : 21
8.5. 17:00
AA181
Brno - Třeboň
30 : 19
5.5. 17:00
AA149
Lovosice - Zubří
27 : 23
22.4. 17:00
AA170
Frýdek-Místek - Plzeň
21 : 30
15.4. 10:30
AA135
Karviná - Jičín
35 : 30
11.3. 10:30
AA117
Jičín - Karviná
29 : 29
3.3. 16:30
AA110
Dukla - Zubří
31 : 31
17.12. 16:30
AA083
Dukla - Plzeň
29 : 27
23.11. 18:00
AA062
Karviná - Lovosice
33 : 24
19.11. 18:00
AA056
Kopřivnice - Hranice
27 : 29
27.10. 19:00
AA047
Jičín - Plzeň
26 : 26
8.10. 18:00
AA028
Plzeň - Zubří
16 : 20
1.10. 11:00
AA024
Třeboň - Jičín
17 : 32
18.9. 10:30
AA008
Přerov - Plzeň
21 : 22
2.liga mužů JM
20.5. 10:30
AE131
Hustopeče - Maloměřice
34 : 23
4.12. 10:30
AE057
Hustopeče - Kostelec n.H.
30 : 31
1.liga starších dorostenců
3.5. 18:00
AG119
Bohunice - Jičín
16 : 34
Český pohár mužů
27.12. 18:00
AN079
Lovosice - Karviná
27 : 25
19.10. 18:30
AN073
1.HC Pardubice - Lovosice
16 : 39
28.9. 11:00
AN061
Juliánov - N.Veselí
32 : 44
W.H.I.L.
20.5. 18:00
AP319
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
19.5. 18:00
AP313
Šaľa - Michalovce
21 : 30
12.5. 17:00
AP234
Most - Slavia
28 : 26
28.4. 18:00
AP306
Šaľa - Partizánske
22 : 21
14.4. 18:00
AP181
Zlín - Písek
37 : 25
10.3. 15:00
AP155
Písek - Slavia
26 : 19
22.1. 17:00
AP106
Slavia - Zlín
28 : 25
18.12. 17:00
AP073
Most - Michalovce
25 : 25
10.12. 17:00
AP087
Veselí n.M. - Šaľa
23 : 17
12.11. 17:30
AP058
Olomouc - Michalovce
37 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
F.-Místek A - Lovosice
21 : 23
video
online
Karviná A - Zubří A
12 : 14
video
online
Talent A - Strakonice A
21 : 16
video
online
F.-Místek A - Zubří A
24 : 23
video
online
Lovosice - Talent A
13 : 25
video
online
Strakonice A - Karviná A
16 : 11
video
online
Zubří A - Lovosice
15 : 15
video
online
Strakonice A - F.-Místek A
25 : 26
video
online
Karviná A - Talent A
14 : 19
video
online
Strakonice A - Lovosice
17 : 20
video
online
F.-Místek A - Karviná A
14 : 13
video
online
Talent A - Zubří A
17 : 23
video
online
Lovosice - Karviná A
16 : 13
video
online
Zubří A - Strakonice A
18 : 15
video
online
Talent A - F.-Místek A
28 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent A
5
4
0
1
110 : 83
8
2
Zubří A
5
3
1
1
93 : 83
7
3
Lovosice
5
3
1
1
87 : 91
7
4
F.-Místek A
5
3
0
2
102 : 112
6
5
Strakonice A
5
1
0
4
89 : 96
2
6
Karviná A
5
0
0
5
63 : 79
0
Tabulka střelců
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
45
Martin Rom
SSK Talent Plzeň A
37
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň A
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
7
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
7
Radim Tejzr
HC Zubří A
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radim Tejzr
HC Zubří A
8
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
8
Filip Seyfryd
HK Lovosice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.