Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci- Morava
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
27.5. 17:30
AA161
Zubří - Jičín
30 : 21
8.5. 17:00
AA181
Brno - Třeboň
30 : 19
5.5. 17:00
AA149
Lovosice - Zubří
27 : 23
22.4. 17:00
AA170
Frýdek-Místek - Plzeň
21 : 30
15.4. 10:30
AA135
Karviná - Jičín
35 : 30
11.3. 10:30
AA117
Jičín - Karviná
29 : 29
3.3. 16:30
AA110
Dukla - Zubří
31 : 31
17.12. 16:30
AA083
Dukla - Plzeň
29 : 27
23.11. 18:00
AA062
Karviná - Lovosice
33 : 24
19.11. 18:00
AA056
Kopřivnice - Hranice
27 : 29
27.10. 19:00
AA047
Jičín - Plzeň
26 : 26
8.10. 18:00
AA028
Plzeň - Zubří
16 : 20
1.10. 11:00
AA024
Třeboň - Jičín
17 : 32
18.9. 10:30
AA008
Přerov - Plzeň
21 : 22
2.liga mužů JM
20.5. 10:30
AE131
Hustopeče - Maloměřice
34 : 23
4.12. 10:30
AE057
Hustopeče - Kostelec n.H.
30 : 31
1.liga starších dorostenců
3.5. 18:00
AG119
Bohunice - Jičín
16 : 34
Český pohár mužů
27.12. 18:00
AN079
Lovosice - Karviná
27 : 25
19.10. 18:30
AN073
1.HC Pardubice - Lovosice
16 : 39
28.9. 11:00
AN061
Juliánov - N.Veselí
32 : 44
W.H.I.L.
20.5. 18:00
AP319
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
19.5. 18:00
AP313
Šaľa - Michalovce
21 : 30
12.5. 17:00
AP234
Most - Slavia
28 : 26
28.4. 18:00
AP306
Šaľa - Partizánske
22 : 21
14.4. 18:00
AP181
Zlín - Písek
37 : 25
10.3. 15:00
AP155
Písek - Slavia
26 : 19
22.1. 17:00
AP106
Slavia - Zlín
28 : 25
18.12. 17:00
AP073
Most - Michalovce
25 : 25
10.12. 17:00
AP087
Veselí n.M. - Šaľa
23 : 17
12.11. 17:30
AP058
Olomouc - Michalovce
37 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Brno
33 : 44
video
online
V. Bystřice - Sokol Telnice
26 : 34
video
online
Prostějov - DTJ Polanka
32 : 33
video
online
Napajedla - STM Olomouc
22 : 24
video
online
Zlín - Maloměřice
28 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
22
18
2
2
835 : 618
38
2
Brno
22
18
1
3
806 : 595
37
3
HK Ivančice
22
15
1
6
796 : 636
31
4
DTJ Polanka
22
14
1
7
653 : 557
29
5
STM Olomouc
22
12
1
9
646 : 607
25
6
Zlín
22
12
1
9
655 : 618
23
7
Velké Meziříčí
22
10
3
9
673 : 615
23
8
Prostějov
22
11
0
11
736 : 769
22
9
Sokol Telnice
22
8
0
14
683 : 753
16
10
Napajedla
22
5
0
17
461 : 691
10
11
V. Bystřice
22
2
0
20
476 : 756
4
12
Maloměřice
22
2
0
20
538 : 743
2
Tabulka střelců
Ivo Knol
Sokol Telnice
221
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
203
Jindřich Večeřa
TJ Stavomontáže Olomouc
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
44
Ivo Knol
Sokol Telnice
28
Jindřich Večeřa
TJ Stavomontáže Olomouc
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
44
Jakub Juránek
TJ Sokol Velké Meziříčí
40
Adam Sládek
SHC Maloměřice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.