Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
Rozpis soutěže
2.liga starší dorostenci-Čechy
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
27.5. 17:30
AA161
Zubří - Jičín
30 : 21
8.5. 17:00
AA181
Brno - Třeboň
30 : 19
5.5. 17:00
AA149
Lovosice - Zubří
27 : 23
22.4. 17:00
AA170
Frýdek-Místek - Plzeň
21 : 30
15.4. 10:30
AA135
Karviná - Jičín
35 : 30
11.3. 10:30
AA117
Jičín - Karviná
29 : 29
3.3. 16:30
AA110
Dukla - Zubří
31 : 31
17.12. 16:30
AA083
Dukla - Plzeň
29 : 27
23.11. 18:00
AA062
Karviná - Lovosice
33 : 24
19.11. 18:00
AA056
Kopřivnice - Hranice
27 : 29
27.10. 19:00
AA047
Jičín - Plzeň
26 : 26
8.10. 18:00
AA028
Plzeň - Zubří
16 : 20
1.10. 11:00
AA024
Třeboň - Jičín
17 : 32
18.9. 10:30
AA008
Přerov - Plzeň
21 : 22
2.liga mužů JM
20.5. 10:30
AE131
Hustopeče - Maloměřice
34 : 23
4.12. 10:30
AE057
Hustopeče - Kostelec n.H.
30 : 31
1.liga starších dorostenců
3.5. 18:00
AG119
Bohunice - Jičín
16 : 34
Český pohár mužů
27.12. 18:00
AN079
Lovosice - Karviná
27 : 25
19.10. 18:30
AN073
1.HC Pardubice - Lovosice
16 : 39
28.9. 11:00
AN061
Juliánov - N.Veselí
32 : 44
W.H.I.L.
20.5. 18:00
AP319
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
19.5. 18:00
AP313
Šaľa - Michalovce
21 : 30
12.5. 17:00
AP234
Most - Slavia
28 : 26
28.4. 18:00
AP306
Šaľa - Partizánske
22 : 21
14.4. 18:00
AP181
Zlín - Písek
37 : 25
10.3. 15:00
AP155
Písek - Slavia
26 : 19
22.1. 17:00
AP106
Slavia - Zlín
28 : 25
18.12. 17:00
AP073
Most - Michalovce
25 : 25
10.12. 17:00
AP087
Veselí n.M. - Šaľa
23 : 17
12.11. 17:30
AP058
Olomouc - Michalovce
37 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Sokol Vršovice - Ml.Boleslav
20 : 27
video
online
Lovosice - HC Plzeň
41 : 30
video
online
Chrudim - TJ Kutná Hora
34 : 25
video
online
Chodov - Liberec
40 : 17
video
online
Loko Č.Budějovice - Sokol Kobylisy
35 : 30
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Lovosice
20
18
1
1
674 : 460
37
2
Chodov
20
16
3
1
636 : 463
35
3
Sokol Kobylisy
20
13
1
6
616 : 533
27
4
Louny
20
12
3
5
587 : 501
27
5
Loko Č.Budějovice
20
10
1
9
561 : 529
21
6
HC Plzeň
20
10
0
10
541 : 483
20
7
Chrudim
20
8
3
9
543 : 518
19
8
Ml.Boleslav
20
8
2
10
512 : 549
18
9
TJ Kutná Hora
20
4
0
16
512 : 632
8
10
Liberec
20
4
0
16
524 : 698
8
11
Sokol Vršovice
20
0
0
20
279 : 619
0
Tabulka střelců
Lukáš Malý
HK Lovosice
210
Daniel Kývala
Sokol Kobylisy
175
Vít Reichl
TJ Sokol Chrudim
166
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Pícha
TJ Sparta Kutná Hora
38
Miroslav Mareš
HC Plzeň
32
Vít Reichl
TJ Sokol Chrudim
31
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Brož
TJ Sparta Kutná Hora
60
Michal Šťastný
TJ AŠ Mladá Boleslav
52
Lukáš Lehký
Liberec Handball
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.