Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
27.5. 17:30
AA161
Zubří - Jičín
30 : 21
8.5. 17:00
AA181
Brno - Třeboň
30 : 19
5.5. 17:00
AA149
Lovosice - Zubří
27 : 23
22.4. 17:00
AA170
Frýdek-Místek - Plzeň
21 : 30
15.4. 10:30
AA135
Karviná - Jičín
35 : 30
11.3. 10:30
AA117
Jičín - Karviná
29 : 29
3.3. 16:30
AA110
Dukla - Zubří
31 : 31
17.12. 16:30
AA083
Dukla - Plzeň
29 : 27
23.11. 18:00
AA062
Karviná - Lovosice
33 : 24
19.11. 18:00
AA056
Kopřivnice - Hranice
27 : 29
27.10. 19:00
AA047
Jičín - Plzeň
26 : 26
8.10. 18:00
AA028
Plzeň - Zubří
16 : 20
1.10. 11:00
AA024
Třeboň - Jičín
17 : 32
18.9. 10:30
AA008
Přerov - Plzeň
21 : 22
2.liga mužů JM
20.5. 10:30
AE131
Hustopeče - Maloměřice
34 : 23
4.12. 10:30
AE057
Hustopeče - Kostelec n.H.
30 : 31
1.liga starších dorostenců
3.5. 18:00
AG119
Bohunice - Jičín
16 : 34
Český pohár mužů
27.12. 18:00
AN079
Lovosice - Karviná
27 : 25
19.10. 18:30
AN073
1.HC Pardubice - Lovosice
16 : 39
28.9. 11:00
AN061
Juliánov - N.Veselí
32 : 44
W.H.I.L.
20.5. 18:00
AP319
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
19.5. 18:00
AP313
Šaľa - Michalovce
21 : 30
12.5. 17:00
AP234
Most - Slavia
28 : 26
28.4. 18:00
AP306
Šaľa - Partizánske
22 : 21
14.4. 18:00
AP181
Zlín - Písek
37 : 25
10.3. 15:00
AP155
Písek - Slavia
26 : 19
22.1. 17:00
AP106
Slavia - Zlín
28 : 25
18.12. 17:00
AP073
Most - Michalovce
25 : 25
10.12. 17:00
AP087
Veselí n.M. - Šaľa
23 : 17
12.11. 17:30
AP058
Olomouc - Michalovce
37 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - Vsetín
31 : 28
video
online
L.Zubří - Holešov
26 : 30
video
online
MHK Karviná - Zubří B
23 : 14
video
online
Rožnov p/R - Přerov "B"
27 : 30
video
online
Napajedla - Olomouc
23 : 32
video
online
Trnávka - Polanka
16 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
22
17
1
4
591 : 533
35
2
Holešov
22
17
1
4
682 : 556
35
3
Napajedla
22
16
0
6
639 : 550
32
4
Ostrava
22
14
1
7
604 : 549
29
5
Zubří B
22
11
3
8
634 : 585
25
6
Vsetín
22
11
0
11
618 : 623
22
7
MHK Karviná
22
10
1
11
540 : 559
21
8
Trnávka
22
9
0
13
507 : 577
18
9
Polanka
22
8
1
13
585 : 576
17
10
Přerov "B"
22
6
2
14
528 : 623
14
11
L.Zubří
22
2
4
16
515 : 590
8
12
Rožnov p/R
22
3
2
17
524 : 646
8
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ Holešov
182
Filip Hardt
Sokol Ostrava
150
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
47
Zdenek Kašný
Slavia Fatra Napajedla
35
Michal Kubiš
TJ Rožnov p/R
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Brož
Sokol Trnávka
62
David Mužík
Sokol HC Přerov B
60
Nikos Floksa
MHK Karviná
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.