Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenců -Morava
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
27.5. 17:30
AA161
Zubří - Jičín
30 : 21
8.5. 17:00
AA181
Brno - Třeboň
30 : 19
5.5. 17:00
AA149
Lovosice - Zubří
27 : 23
22.4. 17:00
AA170
Frýdek-Místek - Plzeň
21 : 30
15.4. 10:30
AA135
Karviná - Jičín
35 : 30
11.3. 10:30
AA117
Jičín - Karviná
29 : 29
3.3. 16:30
AA110
Dukla - Zubří
31 : 31
17.12. 16:30
AA083
Dukla - Plzeň
29 : 27
23.11. 18:00
AA062
Karviná - Lovosice
33 : 24
19.11. 18:00
AA056
Kopřivnice - Hranice
27 : 29
27.10. 19:00
AA047
Jičín - Plzeň
26 : 26
8.10. 18:00
AA028
Plzeň - Zubří
16 : 20
1.10. 11:00
AA024
Třeboň - Jičín
17 : 32
18.9. 10:30
AA008
Přerov - Plzeň
21 : 22
2.liga mužů JM
20.5. 10:30
AE131
Hustopeče - Maloměřice
34 : 23
4.12. 10:30
AE057
Hustopeče - Kostelec n.H.
30 : 31
1.liga starších dorostenců
3.5. 18:00
AG119
Bohunice - Jičín
16 : 34
Český pohár mužů
27.12. 18:00
AN079
Lovosice - Karviná
27 : 25
19.10. 18:30
AN073
1.HC Pardubice - Lovosice
16 : 39
28.9. 11:00
AN061
Juliánov - N.Veselí
32 : 44
W.H.I.L.
20.5. 18:00
AP319
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
19.5. 18:00
AP313
Šaľa - Michalovce
21 : 30
12.5. 17:00
AP234
Most - Slavia
28 : 26
28.4. 18:00
AP306
Šaľa - Partizánske
22 : 21
14.4. 18:00
AP181
Zlín - Písek
37 : 25
10.3. 15:00
AP155
Písek - Slavia
26 : 19
22.1. 17:00
AP106
Slavia - Zlín
28 : 25
18.12. 17:00
AP073
Most - Michalovce
25 : 25
10.12. 17:00
AP087
Veselí n.M. - Šaľa
23 : 17
12.11. 17:30
AP058
Olomouc - Michalovce
37 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Prostějov - Polanka
18 : 22
video
online
Rožnov p/R - Přerov
27 : 27
video
online
Litovel - SK Kuřim
36 : 15
video
online
V. Bystřice - Vsetín
39 : 20
video
online
Hranice - Maloměřice
39 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Polanka
20
17
1
2
605 : 376
35
2
Hranice
20
17
0
3
682 : 439
34
3
Rožnov p/R
20
14
2
4
610 : 484
30
4
V. Bystřice
20
13
2
5
617 : 540
28
5
Olomouc
20
11
2
7
578 : 527
24
6
Prostějov
20
11
0
9
589 : 554
22
7
Přerov
20
6
2
12
442 : 568
14
8
Vsetín
20
5
1
14
556 : 687
11
9
Maloměřice
20
5
0
15
506 : 581
10
10
Litovel
20
5
0
15
520 : 597
10
11
SK Kuřim
20
1
0
19
332 : 684
0
Tabulka střelců
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
158
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
138
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
137
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
46
Jan Ulmann
DTJ Polanka
27
Lukáš Halamíček
KH Zbrojovka Vsetín
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Sléha
Tatran Litovel
44
Miroslav Petr
TJ STM Olomouc
42
Jan Drásal
SHC Maloměřice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.