Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
Rozpis soutěže
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Michal Hanák
Mateřský klub
SK Kuřim
Rok narození
1981
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.6.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
27.5. 17:30
AA161
Zubří - Jičín
30 : 21
8.5. 17:00
AA181
Brno - Třeboň
30 : 19
5.5. 17:00
AA149
Lovosice - Zubří
27 : 23
22.4. 17:00
AA170
Frýdek-Místek - Plzeň
21 : 30
15.4. 10:30
AA135
Karviná - Jičín
35 : 30
11.3. 10:30
AA117
Jičín - Karviná
29 : 29
3.3. 16:30
AA110
Dukla - Zubří
31 : 31
17.12. 16:30
AA083
Dukla - Plzeň
29 : 27
23.11. 18:00
AA062
Karviná - Lovosice
33 : 24
19.11. 18:00
AA056
Kopřivnice - Hranice
27 : 29
27.10. 19:00
AA047
Jičín - Plzeň
26 : 26
8.10. 18:00
AA028
Plzeň - Zubří
16 : 20
1.10. 11:00
AA024
Třeboň - Jičín
17 : 32
18.9. 10:30
AA008
Přerov - Plzeň
21 : 22
2.liga mužů JM
20.5. 10:30
AE131
Hustopeče - Maloměřice
34 : 23
4.12. 10:30
AE057
Hustopeče - Kostelec n.H.
30 : 31
1.liga starších dorostenců
3.5. 18:00
AG119
Bohunice - Jičín
16 : 34
Český pohár mužů
27.12. 18:00
AN079
Lovosice - Karviná
27 : 25
19.10. 18:30
AN073
1.HC Pardubice - Lovosice
16 : 39
28.9. 11:00
AN061
Juliánov - N.Veselí
32 : 44
W.H.I.L.
20.5. 18:00
AP319
ŠKP Piccard Senec - Partizánske
17 : 21
19.5. 18:00
AP313
Šaľa - Michalovce
21 : 30
12.5. 17:00
AP234
Most - Slavia
28 : 26
28.4. 18:00
AP306
Šaľa - Partizánske
22 : 21
14.4. 18:00
AP181
Zlín - Písek
37 : 25
10.3. 15:00
AP155
Písek - Slavia
26 : 19
22.1. 17:00
AP106
Slavia - Zlín
28 : 25
18.12. 17:00
AP073
Most - Michalovce
25 : 25
10.12. 17:00
AP087
Veselí n.M. - Šaľa
23 : 17
12.11. 17:30
AP058
Olomouc - Michalovce
37 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla - Zubří
32 : 43
video
online
Ostrava - Talent Plzeň
32 : 34
video
online
Kopřivnice - Jičín
30 : 24
video
online
Strakonice - N.Veselí
25 : 24
video
online
Náchod - Karviná
28 : 32
video
online
Lovosice - Frýdek-Místek
30 : 35
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent Plzeň
22
20
1
1
800 : 592
41
2
Kopřivnice
22
19
0
3
758 : 623
38
3
Karviná
22
17
1
4
752 : 608
35
4
N.Veselí
22
12
1
9
675 : 620
25
5
Dukla
22
11
1
10
707 : 718
23
6
Zubří
22
10
1
11
678 : 648
21
7
Lovosice
22
9
2
11
639 : 663
20
8
Jičín
22
9
1
12
605 : 640
19
9
Ostrava
22
8
1
13
684 : 683
17
10
Frýdek-Místek
22
6
0
16
586 : 669
12
11
Strakonice
22
4
0
18
505 : 663
8
12
Náchod
22
2
1
19
571 : 833
5
Tabulka střelců
Tomáš Tomeš
HBC Jičín
225
Jakub Řežábek
HC Dukla Praha
196
Marek Bukovský
KH Kopřivnice
191
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Marek Bukovský
KH Kopřivnice
39
Jakub Gasior
HCB Karviná
31
Tomáš Tomeš
HBC Jičín
29
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radek Samek
SKP Frýdek-Místek
58
David Zima
KH Kopřivnice
46
Miroslav Pšenica
HC Zubří
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.