Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Finále
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
3.3. 15:00
AE077
Prostějov - N.Veselí
27 : 32
19.11. 15:00
AE047
Prostějov - Telnice
36 : 29
30.10. 16:00
AE031
Sokolnice - Kostelec n.H.
20 : 19
16.10. 16:00
AE019
Sokolnice - SK Kuřim
28 : 28
2.10. 16:00
AE007
Sokolnice - Ivančice
27 : 30
2.liga mužů SM
12.5. 17:30
AF126
Vsetín - Rožnov p/R
32 : 25
22.4. 17:00
AF107
Olomouc - Zubří B
30 : 29
18.3. 16:00
AF086
Přerov "B" - Polanka
20 : 29
11.12. 17:30
AF062
Přerov "B" - Rožnov p/R
26 : 22
27.11. 17:00
AF054
Holešov - Olomouc
24 : 25
1.liga starších dorostenců
25.3. 13:00
AG092
Zlín - Dukla
20 : 27
2.liga starších dorostenců M
12.5. 15:30
AI126
Vsetín - Rožnov p/R
27 : 30
22.4. 11:00
AI107
Olomouc - SK Kuřim
45 : 18
18.3. 14:00
AI086
Přerov - Polanka
14 : 30
3.3. 13:00
AI077
Prostějov - Olomouc
31 : 29
11.12. 15:30
AI062
Přerov - Rožnov p/R
23 : 29
19.11. 13:00
AI047
Prostějov - Vsetín
37 : 30
2.liga mladších dorostenců M
22.4. 09:00
AL107
STM Olomouc - Brno
30 : 36
25.3. 15:00
AL092
Zlín - Velké Meziříčí
28 : 28
3.3. 17:00
AL077
Prostějov - STM Olomouc
30 : 39
1.12. 19:15
AL057
Zlín - DTJ Polanka
24 : 19
19.11. 17:00
AL047
Prostějov - Sokol Telnice
51 : 29
2.liga žen M
29.4. 11:15
AT053
Veselí B - V. Meziříčí
29 : 27
1.liga mladších dorostenek M
29.4. 12:45
AX119
Veselí n.M. - Kunovice
38 : 23
18.2. 15:00
AX070
Kunovice - Karviná
15 : 27
23.11. 17:30
AX053
Kunovice - Veselí n.M.
17 : 36
Žákovská liga starších žaček
22.1. 17:00
AZ040
H. Brod - Bohunice A
21 : 15
22.1. 16:00
AZ039
Karviná - Zlín "A"
14 : 23
22.1. 13:00
AZ036
Zlín "A" - HC Plzeň "A"
18 : 18
22.1. 11:00
AZ034
Bohunice A - HC Plzeň "A"
15 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
F.-Místek A - Lovosice
21 : 23
video
online
Karviná A - Zubří A
12 : 14
video
online
Talent A - Strakonice A
21 : 16
video
online
F.-Místek A - Zubří A
24 : 23
video
online
Lovosice - Talent A
13 : 25
video
online
Strakonice A - Karviná A
16 : 11
video
online
Zubří A - Lovosice
15 : 15
video
online
Strakonice A - F.-Místek A
25 : 26
video
online
Karviná A - Talent A
14 : 19
video
online
Strakonice A - Lovosice
17 : 20
video
online
F.-Místek A - Karviná A
14 : 13
video
online
Talent A - Zubří A
17 : 23
video
online
Lovosice - Karviná A
16 : 13
video
online
Zubří A - Strakonice A
18 : 15
video
online
Talent A - F.-Místek A
28 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent A
5
4
0
1
110 : 83
8
2
Zubří A
5
3
1
1
93 : 83
7
3
Lovosice
5
3
1
1
87 : 91
7
4
F.-Místek A
5
3
0
2
102 : 112
6
5
Strakonice A
5
1
0
4
89 : 96
2
6
Karviná A
5
0
0
5
63 : 79
0
Tabulka střelců
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
45
Martin Rom
SSK Talent Plzeň A
37
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň A
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
7
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
7
Radim Tejzr
HC Zubří A
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radim Tejzr
HC Zubří A
8
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
8
Filip Seyfryd
HK Lovosice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.