Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Vítězslav Dalajka
Mateřský klub
Fatra-Slavia Napajedla
Rok narození
1962
Typ licence
Licence B
Platnost licence
4.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
3.3. 15:00
AE077
Prostějov - N.Veselí
27 : 32
19.11. 15:00
AE047
Prostějov - Telnice
36 : 29
30.10. 16:00
AE031
Sokolnice - Kostelec n.H.
20 : 19
16.10. 16:00
AE019
Sokolnice - SK Kuřim
28 : 28
2.10. 16:00
AE007
Sokolnice - Ivančice
27 : 30
2.liga mužů SM
12.5. 17:30
AF126
Vsetín - Rožnov p/R
32 : 25
22.4. 17:00
AF107
Olomouc - Zubří B
30 : 29
18.3. 16:00
AF086
Přerov "B" - Polanka
20 : 29
11.12. 17:30
AF062
Přerov "B" - Rožnov p/R
26 : 22
27.11. 17:00
AF054
Holešov - Olomouc
24 : 25
1.liga starších dorostenců
25.3. 13:00
AG092
Zlín - Dukla
20 : 27
2.liga starších dorostenců M
12.5. 15:30
AI126
Vsetín - Rožnov p/R
27 : 30
22.4. 11:00
AI107
Olomouc - SK Kuřim
45 : 18
18.3. 14:00
AI086
Přerov - Polanka
14 : 30
3.3. 13:00
AI077
Prostějov - Olomouc
31 : 29
11.12. 15:30
AI062
Přerov - Rožnov p/R
23 : 29
19.11. 13:00
AI047
Prostějov - Vsetín
37 : 30
2.liga mladších dorostenců M
22.4. 09:00
AL107
STM Olomouc - Brno
30 : 36
25.3. 15:00
AL092
Zlín - Velké Meziříčí
28 : 28
3.3. 17:00
AL077
Prostějov - STM Olomouc
30 : 39
1.12. 19:15
AL057
Zlín - DTJ Polanka
24 : 19
19.11. 17:00
AL047
Prostějov - Sokol Telnice
51 : 29
2.liga žen M
29.4. 11:15
AT053
Veselí B - V. Meziříčí
29 : 27
1.liga mladších dorostenek M
29.4. 12:45
AX119
Veselí n.M. - Kunovice
38 : 23
18.2. 15:00
AX070
Kunovice - Karviná
15 : 27
23.11. 17:30
AX053
Kunovice - Veselí n.M.
17 : 36
Žákovská liga starších žaček
22.1. 17:00
AZ040
H. Brod - Bohunice A
21 : 15
22.1. 16:00
AZ039
Karviná - Zlín "A"
14 : 23
22.1. 13:00
AZ036
Zlín "A" - HC Plzeň "A"
18 : 18
22.1. 11:00
AZ034
Bohunice A - HC Plzeň "A"
15 : 21
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Třeboň - Hranice
15 : 19
video
online
Brno - Plzeň
20 : 23
video
online
Kopřivnice - Zubří
29 : 38
video
online
Jičín - Dukla
24 : 25
video
online
Lovosice - Karviná
28 : 32
video
online
Frýdek-Místek - Přerov
35 : 24
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
22
18
3
1
618 : 503
39
2
Zubří
22
17
3
2
645 : 499
37
3
Karviná
22
16
2
4
674 : 578
34
4
Jičín
22
11
5
6
609 : 543
27
5
Lovosice
22
12
1
9
616 : 538
25
6
Přerov
22
11
1
10
637 : 666
23
7
Plzeň
22
9
5
8
555 : 502
23
8
Hranice
22
9
3
10
551 : 558
21
9
Frýdek-Místek
22
6
3
13
627 : 656
15
10
Brno
22
4
2
16
497 : 641
10
11
Kopřivnice
22
3
1
18
530 : 687
7
12
Třeboň
22
1
1
20
436 : 624
3
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.