Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
Rozpis soutěže
2.liga muži SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tomáš Petruška
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
19.5. 17:00
AB129
Litovel - Bystřice p.H.
35 : 29
13.5. 10:30
AB126
Šumperk - Náchod
26 : 31
29.4. 10:30
AB111
Bystřice p.H. - Louny
32 : 25
24.3. 12:30
AB092
Zlín - Litovel
33 : 27
11.3. 10:30
AB084
Bystřice p.H. - Karviná B
30 : 16
4.3. 17:00
AB073
Karviná B - V. Bystřice
32 : 27
4.12. 11:00
AB057
Zlín - Jičín "B"
24 : 24
27.11. 10:30
AB052
Bystřice p.H. - Zlín
33 : 27
13.11. 10:30
AB041
Bystřice p.H. - Košutka
28 : 28
23.10. 13:00
AB029
Karviná B - Dvůr Králové
29 : 22
8.10. 17:00
AB015
Litovel - Košutka
28 : 25
25.9. 10:30
AB006
Šumperk - Karviná B
24 : 21
2.liga mužů JM
25.2. 16:30
AE068
N.Veselí - Hustopeče
26 : 25
1.liga starších dorostenců
25.2. 14:30
AG068
N.Veselí - Zlín
32 : 22
4.12. 13:00
AG057
Zlín - Jičín
24 : 34
2.liga starších dorostenců M
19.5. 15:00
AI129
Litovel - SK Kuřim
36 : 15
8.10. 17:00
AI015
Litovel - Olomouc
30 : 20
1.liga mladších dorostenců
25.2. 12:30
AJ068
N.Veselí - Lovosice
42 : 18
1.liga žen
6.5. 14:15
AR125
Poruba B - SVŠ Plzeň A
29 : 20
14.4. 18:00
AR107
Otrokovice - Zlín B
29 : 17
26.2. 14:30
AR078
Olomouc B - Slavia B.
23 : 24
17.11. 11:00
AR053
Kunovice - Slavia B.
15 : 24
15.10. 11:00
AR030
Zlín B - Kunovice
33 : 13
2.10. 14:30
AR013
Olomouc B - Pardubice
41 : 29
1.liga starších dorostenek
6.5. 12:30
AU125
Poruba - SVŠ Plzeň
22 : 22
26.2. 12:30
AU078
Olomouc - Slavia
42 : 28
15.10. 13:00
AU030
Zlín - S.Vršovice
40 : 33
1.liga mladších dorostenek M
6.5. 10:30
AX125
Poruba - Karviná
28 : 21
14.4. 16:00
AX107
Otrokovice - Zlín
24 : 27
26.2. 16:30
AX078
Olomouc - Veselí n.M.
34 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Praha 4 - Ústí n.L.
31 : 27
video
online
S.Vršovice - Ml. Boleslav
20 : 17
video
online
Jablonec - 1.HC Pardubice
32 : 27
video
online
TJ Sokol Bělá - Libčice n. Vlt.
29 : 23
video
online
Most - Slavia
19 : 28
video
online
Kolín - Žatec
19 : 19
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Praha 4
22
19
1
2
702 : 533
39
2
Ústí n.L.
22
16
1
5
660 : 567
33
3
Jablonec
22
15
1
6
588 : 520
31
4
Kolín
22
11
3
8
560 : 544
25
5
1.HC Pardubice
22
11
2
9
582 : 581
24
6
Ml. Boleslav
22
10
2
10
561 : 571
22
7
Libčice n. Vlt.
22
10
0
12
532 : 526
20
8
S.Vršovice
22
9
2
11
551 : 547
20
9
Slavia
22
9
0
13
565 : 568
18
10
Žatec
22
8
2
12
493 : 528
18
11
TJ Sokol Bělá
22
6
0
16
547 : 623
12
12
Most
22
1
0
21
407 : 640
2
Tabulka střelců
Ondřej Vrběcký
TJ Chemička Ústí n.L.
159
Karel Stůj
SK Praha 4
143
Richard Skalický
1.HC Pardubice
141
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Karel Stůj
SK Praha 4
48
Vojtěch Kuchta
TJ AŠ Ml. Boleslav
45
Faycal Chahi
HK Slavia Praha
44
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Vaněk
TJ HK Šroubárna Žatec
50
Michal Nováček
Sokol Vršovice
40
Jiří Novotný
ElektroPraga Jablonec
32
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.