Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
Rozpis soutěže
2.liga muži SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Tomáš Petruška
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1983
Typ licence
Licence A
Platnost licence
19.1.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
1.liga mužů
19.5. 17:00
AB129
Litovel - Bystřice p.H.
35 : 29
13.5. 10:30
AB126
Šumperk - Náchod
26 : 31
29.4. 10:30
AB111
Bystřice p.H. - Louny
32 : 25
24.3. 12:30
AB092
Zlín - Litovel
33 : 27
11.3. 10:30
AB084
Bystřice p.H. - Karviná B
30 : 16
4.3. 17:00
AB073
Karviná B - V. Bystřice
32 : 27
4.12. 11:00
AB057
Zlín - Jičín "B"
24 : 24
27.11. 10:30
AB052
Bystřice p.H. - Zlín
33 : 27
13.11. 10:30
AB041
Bystřice p.H. - Košutka
28 : 28
23.10. 13:00
AB029
Karviná B - Dvůr Králové
29 : 22
8.10. 17:00
AB015
Litovel - Košutka
28 : 25
25.9. 10:30
AB006
Šumperk - Karviná B
24 : 21
2.liga mužů JM
25.2. 16:30
AE068
N.Veselí - Hustopeče
26 : 25
1.liga starších dorostenců
25.2. 14:30
AG068
N.Veselí - Zlín
32 : 22
4.12. 13:00
AG057
Zlín - Jičín
24 : 34
2.liga starších dorostenců M
19.5. 15:00
AI129
Litovel - SK Kuřim
36 : 15
8.10. 17:00
AI015
Litovel - Olomouc
30 : 20
1.liga mladších dorostenců
25.2. 12:30
AJ068
N.Veselí - Lovosice
42 : 18
1.liga žen
6.5. 14:15
AR125
Poruba B - SVŠ Plzeň A
29 : 20
14.4. 18:00
AR107
Otrokovice - Zlín B
29 : 17
26.2. 14:30
AR078
Olomouc B - Slavia B.
23 : 24
17.11. 11:00
AR053
Kunovice - Slavia B.
15 : 24
15.10. 11:00
AR030
Zlín B - Kunovice
33 : 13
2.10. 14:30
AR013
Olomouc B - Pardubice
41 : 29
1.liga starších dorostenek
6.5. 12:30
AU125
Poruba - SVŠ Plzeň
22 : 22
26.2. 12:30
AU078
Olomouc - Slavia
42 : 28
15.10. 13:00
AU030
Zlín - S.Vršovice
40 : 33
1.liga mladších dorostenek M
6.5. 10:30
AX125
Poruba - Karviná
28 : 21
14.4. 16:00
AX107
Otrokovice - Zlín
24 : 27
26.2. 16:30
AX078
Olomouc - Veselí n.M.
34 : 14
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - Vsetín
31 : 28
video
online
L.Zubří - Holešov
26 : 30
video
online
MHK Karviná - Zubří B
23 : 14
video
online
Rožnov p/R - Přerov "B"
27 : 30
video
online
Napajedla - Olomouc
23 : 32
video
online
Trnávka - Polanka
16 : 32
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Olomouc
22
17
1
4
591 : 533
35
2
Holešov
22
17
1
4
682 : 556
35
3
Napajedla
22
16
0
6
639 : 550
32
4
Ostrava
22
14
1
7
604 : 549
29
5
Zubří B
22
11
3
8
634 : 585
25
6
Vsetín
22
11
0
11
618 : 623
22
7
MHK Karviná
22
10
1
11
540 : 559
21
8
Trnávka
22
9
0
13
507 : 577
18
9
Polanka
22
8
1
13
585 : 576
17
10
Přerov "B"
22
6
2
14
528 : 623
14
11
L.Zubří
22
2
4
16
515 : 590
8
12
Rožnov p/R
22
3
2
17
524 : 646
8
Tabulka střelců
Robert Plšek
TJ Holešov
182
Filip Hardt
Sokol Ostrava
150
Tomáš Mikulenka
TJ Lesana Zubří
144
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Pavel Mazáč
TJ STM Olomouc
47
Zdenek Kašný
Slavia Fatra Napajedla
35
Michal Kubiš
TJ Rožnov p/R
34
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Dalibor Brož
Sokol Trnávka
62
David Mužík
Sokol HC Přerov B
60
Nikos Floksa
MHK Karviná
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.