Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci- Morava
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Radovan Kábrt
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
24.3. 15:30
AC092
Ledeč n.S. - Dukla B
29 : 29
11.12. 17:00
AC061
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
22 : 23
23.10. 15:00
AC025
Chodov B - Starý Plzenec
33 : 28
2.liga mužů SVČ
13.5. 17:00
AD121
Slavia - Jablonec
28 : 27
24.3. 10:30
AD092
Kolín - Praha 4
27 : 38
25.2. 17:00
AD070
Libčice n. Vlt. - Praha 4
25 : 27
26.11. 18:00
AD052
Ústí n.L. - Kolín
31 : 26
20.11. 19:00
AD044
Slavia - Libčice n. Vlt.
25 : 16
16.10. 17:00
AD019
Jablonec - Ústí n.L.
27 : 26
9.10. 18:00
AD017
1.HC Pardubice - Libčice n. Vlt.
29 : 26
2.liga mužů JM
15.4. 15:00
AE101
H.Brod - Hustopeče
20 : 37
1.liga starších dorostenců
11.12. 15:00
AG061
Talent Plzeň - Ostrava
40 : 22
2.10. 13:00
AG009
Jičín - Náchod
35 : 25
2.liga starších dorostenců Č
29.4. 12:00
AH113
TJ Kutná Hora - Chodov
22 : 39
23.10. 13:00
AH025
Chodov - Chrudim
28 : 28
1.liga mladších dorostenců
11.12. 13:00
AJ061
Talent Plzeň - Ostrava
44 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
4.12. 15:00
AK057
Úvaly - Třeboň
21 : 19
26.11. 16:00
AK052
Ústí n.L. - Úvaly
33 : 25
16.10. 15:00
AK019
Jablonec - Ústí n.L.
31 : 25
9.10. 14:45
AK017
Chrudim - Třeboň
38 : 15
Český pohár mužů
4.9. 10:30
AN002
Kutná Hora - Bohemians
21 : 30
Žákovská liga starších žáků
22.1. 16:30
AO080
Lovosice - Rožnov p/R
23 : 9
22.1. 15:40
AO079
Kopřivnice A - Jičín
24 : 21
22.1. 13:10
AO076
Jičín - Zlín
20 : 8
22.1. 11:30
AO074
Rožnov p/R - Zlín
16 : 13
22.1. 10:40
AO073
Lovosice - Jičín
20 : 11
2.liga žen Č
5.5. 11:00
AS123
S.Vršovice - Most B
26 : 18
1.liga starších dorostenek
5.5. 13:00
AU123
S.Vršovice - Olomouc
23 : 36
2.liga starších dorostenek
10.3. 11:00
AV037
Házená J.Hradec - Lokomotiva Cheb
32 : 31
1.liga mladších dorostenek Č
5.5. 09:00
AW123
S.Vršovice - Háje
19 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Brno
33 : 44
video
online
V. Bystřice - Sokol Telnice
26 : 34
video
online
Prostějov - DTJ Polanka
32 : 33
video
online
Napajedla - STM Olomouc
22 : 24
video
online
Zlín - Maloměřice
28 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
22
18
2
2
835 : 618
38
2
Brno
22
18
1
3
806 : 595
37
3
HK Ivančice
22
15
1
6
796 : 636
31
4
DTJ Polanka
22
14
1
7
653 : 557
29
5
STM Olomouc
22
12
1
9
646 : 607
25
6
Zlín
22
12
1
9
655 : 618
23
7
Velké Meziříčí
22
10
3
9
673 : 615
23
8
Prostějov
22
11
0
11
736 : 769
22
9
Sokol Telnice
22
8
0
14
683 : 753
16
10
Napajedla
22
5
0
17
461 : 691
10
11
V. Bystřice
22
2
0
20
476 : 756
4
12
Maloměřice
22
2
0
20
538 : 743
2
Tabulka střelců
Ivo Knol
Sokol Telnice
221
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
203
Jindřich Večeřa
TJ Stavomontáže Olomouc
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
44
Ivo Knol
Sokol Telnice
28
Jindřich Večeřa
TJ Stavomontáže Olomouc
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
44
Jakub Juránek
TJ Sokol Velké Meziříčí
40
Adam Sládek
SHC Maloměřice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.