Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Radovan Kábrt
Mateřský klub
HC TJ Auto Škoda Mladá Boleslav
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
20.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
24.3. 15:30
AC092
Ledeč n.S. - Dukla B
29 : 29
11.12. 17:00
AC061
Talent Plzeň "B" - Starý Plzenec
22 : 23
23.10. 15:00
AC025
Chodov B - Starý Plzenec
33 : 28
2.liga mužů SVČ
13.5. 17:00
AD121
Slavia - Jablonec
28 : 27
24.3. 10:30
AD092
Kolín - Praha 4
27 : 38
25.2. 17:00
AD070
Libčice n. Vlt. - Praha 4
25 : 27
26.11. 18:00
AD052
Ústí n.L. - Kolín
31 : 26
20.11. 19:00
AD044
Slavia - Libčice n. Vlt.
25 : 16
16.10. 17:00
AD019
Jablonec - Ústí n.L.
27 : 26
9.10. 18:00
AD017
1.HC Pardubice - Libčice n. Vlt.
29 : 26
2.liga mužů JM
15.4. 15:00
AE101
H.Brod - Hustopeče
20 : 37
1.liga starších dorostenců
11.12. 15:00
AG061
Talent Plzeň - Ostrava
40 : 22
2.10. 13:00
AG009
Jičín - Náchod
35 : 25
2.liga starších dorostenců Č
29.4. 12:00
AH113
TJ Kutná Hora - Chodov
22 : 39
23.10. 13:00
AH025
Chodov - Chrudim
28 : 28
1.liga mladších dorostenců
11.12. 13:00
AJ061
Talent Plzeň - Ostrava
44 : 30
2.liga mladších dorostenců Č
4.12. 15:00
AK057
Úvaly - Třeboň
21 : 19
26.11. 16:00
AK052
Ústí n.L. - Úvaly
33 : 25
16.10. 15:00
AK019
Jablonec - Ústí n.L.
31 : 25
9.10. 14:45
AK017
Chrudim - Třeboň
38 : 15
Český pohár mužů
4.9. 10:30
AN002
Kutná Hora - Bohemians
21 : 30
Žákovská liga starších žáků
22.1. 16:30
AO080
Lovosice - Rožnov p/R
23 : 9
22.1. 15:40
AO079
Kopřivnice A - Jičín
24 : 21
22.1. 13:10
AO076
Jičín - Zlín
20 : 8
22.1. 11:30
AO074
Rožnov p/R - Zlín
16 : 13
22.1. 10:40
AO073
Lovosice - Jičín
20 : 11
2.liga žen Č
5.5. 11:00
AS123
S.Vršovice - Most B
26 : 18
1.liga starších dorostenek
5.5. 13:00
AU123
S.Vršovice - Olomouc
23 : 36
2.liga starších dorostenek
10.3. 11:00
AV037
Házená J.Hradec - Lokomotiva Cheb
32 : 31
1.liga mladších dorostenek Č
5.5. 09:00
AW123
S.Vršovice - Háje
19 : 29
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - Talent Plzeň
24 : 23
video
online
Kopřivnice - Jičín
27 : 35
video
online
Dukla - Zubří
29 : 25
video
online
Náchod - Karviná
29 : 30
video
online
Zlín - Frýdek-Místek
23 : 33
video
online
Bohunice - N.Veselí
20 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
22
18
2
2
685 : 542
38
2
Jičín
22
18
0
4
678 : 527
36
3
Zubří
22
17
0
5
717 : 528
34
4
Frýdek-Místek
22
15
2
5
650 : 522
32
5
Karviná
22
15
1
6
671 : 540
31
6
Talent Plzeň
22
13
0
9
593 : 531
26
7
Kopřivnice
22
11
0
11
591 : 592
22
8
Ostrava
22
5
1
16
499 : 664
11
9
N.Veselí
22
4
2
16
526 : 634
10
10
Zlín
22
5
0
17
542 : 684
10
11
Náchod
22
3
2
17
510 : 661
8
12
Bohunice
22
3
0
19
461 : 698
6
Tabulka střelců
Josef Jonáš
HC Dukla Praha
151
Patrik Zouhar
Sokol Ostrava
131
Dominik Čurda
HBC Jičín
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Kremláček
Sokol Nové Veselí
52
Dominik Čurda
HBC Jičín
28
Leoš Petrovský
SKP Frýdek-Místek
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Užek
HCB OKD Karviná
58
Adam Tichý
Sokol Ostrava
58
Patrik Zouhar
Sokol Ostrava
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.