Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Zbyněk Horalík
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
19.5. 15:30
AF128
Rožnov p/R - Přerov "B"
27 : 30
5.5. 15:00
AF116
MHK Karviná - Vsetín
23 : 20
15.4. 17:00
AF098
Zubří B - Holešov
30 : 30
25.3. 10:00
AF095
Holešov - Přerov "B"
30 : 23
17.3. 15:30
AF088
Rožnov p/R - Olomouc
27 : 19
3.3. 18:00
AF077
Trnávka - Olomouc
21 : 25
27.11. 18:00
AF049
Rožnov p/R - Ostrava
25 : 32
22.10. 15:30
AF027
Rožnov p/R - Napajedla
28 : 31
16.10. 17:00
AF024
L.Zubří - Trnávka
24 : 25
2.10. 17:00
AF008
Zubří B - Vsetín
32 : 29
1.liga starších dorostenců
13.5. 15:00
AG125
Karviná - Dukla
23 : 26
15.4. 15:00
AG098
Zubří - Frýdek-Místek
23 : 35
11.3. 11:00
AG104
Kopřivnice - Náchod
34 : 20
25.2. 14:00
AG072
Karviná - Talent Plzeň
26 : 22
10.12. 10:00
AG065
Frýdek-Místek - Zlín
25 : 18
8.10. 12:30
AG018
Karviná - Zubří
28 : 35
2.10. 15:00
AG008
Zubří - Talent Plzeň
33 : 19
2.liga starších dorostenců M
19.5. 13:30
AI128
Rožnov p/R - Přerov
27 : 27
17.3. 11:30
AI088
Rožnov p/R - Olomouc
30 : 16
27.11. 14:00
AI049
Rožnov p/R - V. Bystřice
23 : 23
1.liga mladších dorostenců
13.5. 13:00
AJ125
Karviná - Dukla
37 : 34
15.4. 13:00
AJ098
Zubří - Frýdek-Místek
37 : 24
11.3. 09:00
AJ104
Kopřivnice - Náchod
42 : 29
25.2. 16:00
AJ072
Karviná - Talent Plzeň
27 : 31
10.12. 12:00
AJ065
Frýdek-Místek - Lovosice
32 : 29
8.10. 14:30
AJ018
Karviná - Zubří
31 : 22
2.10. 13:00
AJ008
Zubří - Talent Plzeň
27 : 39
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 11:30
AL128
Rožnov - HK Ivančice
29 : 24
17.3. 13:30
AL088
Rožnov - STM Olomouc
37 : 28
27.11. 16:00
AL049
Rožnov - V. Bystřice
48 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla B - Sez. Ústí
29 : 25
video
online
Ledeč n.S. - VŠ Plzeň
32 : 21
video
online
Strakonice - Písek
29 : 21
video
online
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
17 : 35
video
online
Chodov B - Třeboň B
35 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice
20
18
1
1
619 : 466
37
2
Dukla B
20
13
2
5
599 : 514
28
3
Třeboň B
20
10
3
7
548 : 533
23
4
Písek
20
9
3
8
507 : 481
21
5
Sez. Ústí
20
9
1
10
443 : 453
19
6
Bohemians
20
8
2
10
478 : 492
18
7
Ledeč n.S.
20
8
2
10
491 : 518
18
8
Chodov B
20
7
3
10
489 : 530
17
9
Talent Plzeň "B"
20
6
2
12
481 : 504
14
10
Starý Plzenec
20
6
2
12
476 : 559
14
11
VŠ Plzeň
20
5
1
14
441 : 522
11
Tabulka střelců
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň B
167
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
139
Petr Hajný
Sokol Písek
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
52
Josef Čtvrtník
Sokol Písek
31
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň B
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kulhánek
TJ JM Chodov B
56
Jiří Bráník
TJ Bohemians Praha
52
Jan Sláma
HK Slavia VŠ Plzeň
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.