Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenců -Morava
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Zbyněk Horalík
Mateřský klub
DTJ Polanka n.O.
Rok narození
1974
Typ licence
Licence A
Platnost licence
27.6.2015
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
19.5. 15:30
AF128
Rožnov p/R - Přerov "B"
27 : 30
5.5. 15:00
AF116
MHK Karviná - Vsetín
23 : 20
15.4. 17:00
AF098
Zubří B - Holešov
30 : 30
25.3. 10:00
AF095
Holešov - Přerov "B"
30 : 23
17.3. 15:30
AF088
Rožnov p/R - Olomouc
27 : 19
3.3. 18:00
AF077
Trnávka - Olomouc
21 : 25
27.11. 18:00
AF049
Rožnov p/R - Ostrava
25 : 32
22.10. 15:30
AF027
Rožnov p/R - Napajedla
28 : 31
16.10. 17:00
AF024
L.Zubří - Trnávka
24 : 25
2.10. 17:00
AF008
Zubří B - Vsetín
32 : 29
1.liga starších dorostenců
13.5. 15:00
AG125
Karviná - Dukla
23 : 26
15.4. 15:00
AG098
Zubří - Frýdek-Místek
23 : 35
11.3. 11:00
AG104
Kopřivnice - Náchod
34 : 20
25.2. 14:00
AG072
Karviná - Talent Plzeň
26 : 22
10.12. 10:00
AG065
Frýdek-Místek - Zlín
25 : 18
8.10. 12:30
AG018
Karviná - Zubří
28 : 35
2.10. 15:00
AG008
Zubří - Talent Plzeň
33 : 19
2.liga starších dorostenců M
19.5. 13:30
AI128
Rožnov p/R - Přerov
27 : 27
17.3. 11:30
AI088
Rožnov p/R - Olomouc
30 : 16
27.11. 14:00
AI049
Rožnov p/R - V. Bystřice
23 : 23
1.liga mladších dorostenců
13.5. 13:00
AJ125
Karviná - Dukla
37 : 34
15.4. 13:00
AJ098
Zubří - Frýdek-Místek
37 : 24
11.3. 09:00
AJ104
Kopřivnice - Náchod
42 : 29
25.2. 16:00
AJ072
Karviná - Talent Plzeň
27 : 31
10.12. 12:00
AJ065
Frýdek-Místek - Lovosice
32 : 29
8.10. 14:30
AJ018
Karviná - Zubří
31 : 22
2.10. 13:00
AJ008
Zubří - Talent Plzeň
27 : 39
2.liga mladších dorostenců M
19.5. 11:30
AL128
Rožnov - HK Ivančice
29 : 24
17.3. 13:30
AL088
Rožnov - STM Olomouc
37 : 28
27.11. 16:00
AL049
Rožnov - V. Bystřice
48 : 26
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Prostějov - Polanka
18 : 22
video
online
Rožnov p/R - Přerov
27 : 27
video
online
Litovel - SK Kuřim
36 : 15
video
online
V. Bystřice - Vsetín
39 : 20
video
online
Hranice - Maloměřice
39 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Polanka
20
17
1
2
605 : 376
35
2
Hranice
20
17
0
3
682 : 439
34
3
Rožnov p/R
20
14
2
4
610 : 484
30
4
V. Bystřice
20
13
2
5
617 : 540
28
5
Olomouc
20
11
2
7
578 : 527
24
6
Prostějov
20
11
0
9
589 : 554
22
7
Přerov
20
6
2
12
442 : 568
14
8
Vsetín
20
5
1
14
556 : 687
11
9
Maloměřice
20
5
0
15
506 : 581
10
10
Litovel
20
5
0
15
520 : 597
10
11
SK Kuřim
20
1
0
19
332 : 684
0
Tabulka střelců
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
158
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
138
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
137
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
46
Jan Ulmann
DTJ Polanka
27
Lukáš Halamíček
KH Zbrojovka Vsetín
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Sléha
Tatran Litovel
44
Miroslav Petr
TJ STM Olomouc
42
Jan Drásal
SHC Maloměřice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.