Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Horák
Mateřský klub
TJ Sokol Kostelec n.H. - HK
Rok narození
1965
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.6.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
12.5. 18:00
AA186
Kopřivnice - Brno
24 : 28
8.5. 18:00
AA152
Karviná - Lovosice
28 : 22
4.5. 19:00
AA178
Třeboň - Plzeň
20 : 24
28.4. 10:00
AA143
Dukla - Jičín
34 : 24
15.4. 10:30
AA164
Hranice - Kopřivnice
29 : 22
25.3. 17:00
AA129
Frýdek-Místek - Přerov
35 : 24
7.3. 18:00
AA094
Zubří - Plzeň
24 : 22
26.2. 10:30
AA108
Hranice - Dukla
21 : 25
22.2. 18:00
AA099
Karviná - Zubří
25 : 28
18.2. 17:00
AA101
Lovosice - Třeboň
29 : 23
8.2. 18:00
AA085
Přerov - Brno
35 : 29
10.12. 17:00
AA073
Brno - Karviná
30 : 36
12.11. 17:00
AA054
Hranice - Zubří
26 : 30
9.11. 19:00
AA068
Zubří - Třeboň
36 : 13
29.10. 18:30
AA045
Kopřivnice - Přerov
27 : 34
23.10. 17:00
AA037
Frýdek-Místek - Brno
26 : 27
18.9. 17:00
AA011
Zubří - Jičín
26 : 20
10.9. 18:00
AA001
Kopřivnice - Brno
33 : 20
1.liga mužů
3.3. 15:00
AB078
Zlín - Louny
40 : 29
2.liga mužů SM
13.5. 17:00
AF121
Olomouc - Ostrava
29 : 25
15.10. 18:00
AF022
Olomouc - Rožnov p/R
22 : 19
2.liga starších dorostenců M
12.5. 14:00
AI121
Olomouc - V. Bystřice
31 : 35
15.10. 16:00
AI022
Olomouc - Rožnov p/R
34 : 24
2.liga mladších dorostenců M
13.5. 10:00
AL121
STM Olomouc - V. Bystřice
33 : 14
15.10. 14:00
AL022
STM Olomouc - Rožnov
29 : 36
Český pohár mužů
28.9. 11:00
AN054
Hustopeče - Přerov
25 : 31
W.H.I.L.
18.2. 17:00
AP136
Zlín - Olomouc
26 : 19
5.2. 16:00
AP121
Zlín - Michalovce
33 : 26
28.1. 17:30
AP116
Olomouc - Písek
33 : 30
19.11. 18:00
AP068
Poruba - Most
36 : 28
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - Talent Plzeň
24 : 23
video
online
Kopřivnice - Jičín
27 : 35
video
online
Dukla - Zubří
29 : 25
video
online
Náchod - Karviná
29 : 30
video
online
Zlín - Frýdek-Místek
23 : 33
video
online
Bohunice - N.Veselí
20 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
22
18
2
2
685 : 542
38
2
Jičín
22
18
0
4
678 : 527
36
3
Zubří
22
17
0
5
717 : 528
34
4
Frýdek-Místek
22
15
2
5
650 : 522
32
5
Karviná
22
15
1
6
671 : 540
31
6
Talent Plzeň
22
13
0
9
593 : 531
26
7
Kopřivnice
22
11
0
11
591 : 592
22
8
Ostrava
22
5
1
16
499 : 664
11
9
N.Veselí
22
4
2
16
526 : 634
10
10
Zlín
22
5
0
17
542 : 684
10
11
Náchod
22
3
2
17
510 : 661
8
12
Bohunice
22
3
0
19
461 : 698
6
Tabulka střelců
Josef Jonáš
HC Dukla Praha
151
Patrik Zouhar
Sokol Ostrava
131
Dominik Čurda
HBC Jičín
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Kremláček
Sokol Nové Veselí
52
Dominik Čurda
HBC Jičín
28
Leoš Petrovský
SKP Frýdek-Místek
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Užek
HCB OKD Karviná
58
Adam Tichý
Sokol Ostrava
58
Patrik Zouhar
Sokol Ostrava
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.