Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga mladší dorostenci- Morava
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Hart
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Rok narození
1971
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.10.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
3.3. 10:00
AC076
Dukla B - VŠ Plzeň
37 : 16
26.11. 17:00
AC054
Písek - VŠ Plzeň
30 : 18
20.11. 15:00
AC047
Chodov B - Talent Plzeň "B"
28 : 34
2.liga mužů SVČ
10.12. 18:00
AD063
Ústí n.L. - Praha 4
30 : 30
15.10. 17:00
AD021
Žatec - 1.HC Pardubice
21 : 20
2.10. 17:00
AD007
Jablonec - Ml. Boleslav
34 : 21
1.10. 10:30
AD008
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
29 : 21
24.9. 17:00
AD003
TJ Sokol Bělá - Žatec
20 : 19
1.liga starších dorostenců
3.3. 14:00
AG076
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 25
2.liga starších dorostenců Č
3.12. 17:00
AH056
Louny - HC Plzeň
33 : 20
20.11. 13:00
AH047
Chodov - TJ Kutná Hora
38 : 23
13.11. 15:00
AH042
Liberec - HC Plzeň
30 : 39
29.10. 15:00
AH035
Lovosice - Sokol Vršovice
39 : 13
8.10. 15:00
AH013
Lovosice - Chrudim
39 : 23
1.liga mladších dorostenců
3.3. 12:00
AJ076
Dukla - Frýdek-Místek
35 : 27
29.10. 13:00
AJ035
Lovosice - Náchod
45 : 25
8.10. 13:00
AJ013
Lovosice - Ostrava
30 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
10.12. 16:00
AK063
Ústí n.L. - Č.Budějovice
40 : 33
3.12. 15:00
AK056
Louny - D.Králové
41 : 25
12.11. 16:00
AK041
Ústí n.L. - TJ košutka
33 : 29
2.10. 15:00
AK007
Jablonec - Ml. Boleslav
44 : 12
Český pohár mužů
18.9. 15:00
AN038
Liberec - Louny
21 : 28
2.liga žen Č
28.4. 19:00
AS118
Most B - Ústí n.L.
18 : 18
14.4. 15:00
AS105
Most B - Milevsko
28 : 14
31.3. 17:00
AS098
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
23 : 27
2.liga starších dorostenek
6.11. 15:00
AV020
Kobylisy - Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 26
1.liga mladších dorostenek Č
31.3. 15:00
AW098
HK Spartak Ústí n.L. - HC Plzeň
19 : 15
17.3. 15:30
AW092
Háje - SVŠ Plzeň
24 : 26
10.3. 17:00
AW085
HK Spartak Ústí n.L. - Pardubice
24 : 24
Erima přebor mladší žáci - skupina B
24.3. 14:30
BH020
Kutná Hora B - TJ Sokol Bělá
8 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Rožnov - HK Ivančice
29 : 24
video
online
Velké Meziříčí - Brno
33 : 44
video
online
V. Bystřice - Sokol Telnice
26 : 34
video
online
Prostějov - DTJ Polanka
32 : 33
video
online
Napajedla - STM Olomouc
22 : 24
video
online
Zlín - Maloměřice
28 : 20
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Rožnov
22
18
2
2
835 : 618
38
2
Brno
22
18
1
3
806 : 595
37
3
HK Ivančice
22
15
1
6
796 : 636
31
4
DTJ Polanka
22
14
1
7
653 : 557
29
5
STM Olomouc
22
12
1
9
646 : 607
25
6
Zlín
22
12
1
9
655 : 618
23
7
Velké Meziříčí
22
10
3
9
673 : 615
23
8
Prostějov
22
11
0
11
736 : 769
22
9
Sokol Telnice
22
8
0
14
683 : 753
16
10
Napajedla
22
5
0
17
461 : 691
10
11
V. Bystřice
22
2
0
20
476 : 756
4
12
Maloměřice
22
2
0
20
538 : 743
2
Tabulka střelců
Ivo Knol
Sokol Telnice
221
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
203
Jindřich Večeřa
TJ Stavomontáže Olomouc
190
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Štěpán Španihel
TJ Rožnov p.R.
44
Ivo Knol
Sokol Telnice
28
Jindřich Večeřa
TJ Stavomontáže Olomouc
18
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Tomáš Böhm
Slavia-Fatra Napajedla
44
Jakub Juránek
TJ Sokol Velké Meziříčí
40
Adam Sládek
SHC Maloměřice
34
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.