Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
Rozpis soutěže
1.liga starší dorostenci
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Martin Hart
Mateřský klub
HSK Tygři Ústí n.L.
Rok narození
1971
Typ licence
Licence C
Platnost licence
8.10.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
3.3. 10:00
AC076
Dukla B - VŠ Plzeň
37 : 16
26.11. 17:00
AC054
Písek - VŠ Plzeň
30 : 18
20.11. 15:00
AC047
Chodov B - Talent Plzeň "B"
28 : 34
2.liga mužů SVČ
10.12. 18:00
AD063
Ústí n.L. - Praha 4
30 : 30
15.10. 17:00
AD021
Žatec - 1.HC Pardubice
21 : 20
2.10. 17:00
AD007
Jablonec - Ml. Boleslav
34 : 21
1.10. 10:30
AD008
Ústí n.L. - 1.HC Pardubice
29 : 21
24.9. 17:00
AD003
TJ Sokol Bělá - Žatec
20 : 19
1.liga starších dorostenců
3.3. 14:00
AG076
Dukla - Frýdek-Místek
28 : 25
2.liga starších dorostenců Č
3.12. 17:00
AH056
Louny - HC Plzeň
33 : 20
20.11. 13:00
AH047
Chodov - TJ Kutná Hora
38 : 23
13.11. 15:00
AH042
Liberec - HC Plzeň
30 : 39
29.10. 15:00
AH035
Lovosice - Sokol Vršovice
39 : 13
8.10. 15:00
AH013
Lovosice - Chrudim
39 : 23
1.liga mladších dorostenců
3.3. 12:00
AJ076
Dukla - Frýdek-Místek
35 : 27
29.10. 13:00
AJ035
Lovosice - Náchod
45 : 25
8.10. 13:00
AJ013
Lovosice - Ostrava
30 : 29
2.liga mladších dorostenců Č
10.12. 16:00
AK063
Ústí n.L. - Č.Budějovice
40 : 33
3.12. 15:00
AK056
Louny - D.Králové
41 : 25
12.11. 16:00
AK041
Ústí n.L. - TJ košutka
33 : 29
2.10. 15:00
AK007
Jablonec - Ml. Boleslav
44 : 12
Český pohár mužů
18.9. 15:00
AN038
Liberec - Louny
21 : 28
2.liga žen Č
28.4. 19:00
AS118
Most B - Ústí n.L.
18 : 18
14.4. 15:00
AS105
Most B - Milevsko
28 : 14
31.3. 17:00
AS098
Ústí n.L. - Slavoj Tachov
23 : 27
2.liga starších dorostenek
6.11. 15:00
AV020
Kobylisy - Kovofiniš Ledeč n.S.
33 : 26
1.liga mladších dorostenek Č
31.3. 15:00
AW098
HK Spartak Ústí n.L. - HC Plzeň
19 : 15
17.3. 15:30
AW092
Háje - SVŠ Plzeň
24 : 26
10.3. 17:00
AW085
HK Spartak Ústí n.L. - Pardubice
24 : 24
Erima přebor mladší žáci - skupina B
24.3. 14:30
BH020
Kutná Hora B - TJ Sokol Bělá
8 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Ostrava - Talent Plzeň
24 : 23
video
online
Kopřivnice - Jičín
27 : 35
video
online
Dukla - Zubří
29 : 25
video
online
Náchod - Karviná
29 : 30
video
online
Zlín - Frýdek-Místek
23 : 33
video
online
Bohunice - N.Veselí
20 : 27
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Dukla
22
18
2
2
685 : 542
38
2
Jičín
22
18
0
4
678 : 527
36
3
Zubří
22
17
0
5
717 : 528
34
4
Frýdek-Místek
22
15
2
5
650 : 522
32
5
Karviná
22
15
1
6
671 : 540
31
6
Talent Plzeň
22
13
0
9
593 : 531
26
7
Kopřivnice
22
11
0
11
591 : 592
22
8
Ostrava
22
5
1
16
499 : 664
11
9
N.Veselí
22
4
2
16
526 : 634
10
10
Zlín
22
5
0
17
542 : 684
10
11
Náchod
22
3
2
17
510 : 661
8
12
Bohunice
22
3
0
19
461 : 698
6
Tabulka střelců
Josef Jonáš
HC Dukla Praha
151
Patrik Zouhar
Sokol Ostrava
131
Dominik Čurda
HBC Jičín
129
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Petr Kremláček
Sokol Nové Veselí
52
Dominik Čurda
HBC Jičín
28
Leoš Petrovský
SKP Frýdek-Místek
26
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Užek
HCB OKD Karviná
58
Adam Tichý
Sokol Ostrava
58
Patrik Zouhar
Sokol Ostrava
54
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.