Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Rozpis soutěže
Finále
Jindřich Mára
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
24.3. 18:00
AC093
Strakonice - Bohemians
34 : 27
13.11. 10:30
AC041
Sez. Ústí - Písek
15 : 26
23.10. 20:00
AC027
Bohemians - Strakonice
20 : 36
2.liga mužů SVČ
17.3. 17:00
AD088
S.Vršovice - Slavia
27 : 25
11.3. 17:00
AD081
Slavia - Praha 4
29 : 36
3.3. 18:30
AD076
Praha 4 - Žatec
32 : 23
20.11. 17:30
AD048
Praha 4 - S.Vršovice
23 : 29
30.10. 17:00
AD034
Most - 1.HC Pardubice
18 : 23
1.10. 17:00
AD009
Libčice n. Vlt. - S.Vršovice
23 : 18
2.liga starších dorostenců Č
3.3. 09:00
AH075
Sokol Vršovice - Liberec
20 : 27
26.2. 18:00
AH071
Sokol Kobylisy - Sokol Vršovice
33 : 10
27.11. 17:30
AH052
Sokol Kobylisy - Lovosice
30 : 35
1.liga mladších dorostenců
24.3. 16:00
AJ093
Strakonice - Náchod
24 : 23
2.liga mladších dorostenců Č
9.10. 15:00
AK013
Úvaly - Jablonec
20 : 48
2.liga žen Č
3.3. 12:30
AS083
S.Vršovice - Milevsko
31 : 14
10.12. 11:00
AS064
S.Vršovice - Kobylisy B
22 : 11
29.10. 15:00
AS035
Most B - J.Hradec B
30 : 14
15.10. 15:00
AS027
J.Hradec B - Astra
20 : 17
24.9. 17:00
AS008
Ústí n.L. - Milevsko
40 : 18
18.9. 15:00
AS004
Č.Budějovice - S.Vršovice
21 : 22
1.liga starších dorostenek
17.3. 15:00
AU096
S.Vršovice - Zlín
28 : 33
2.liga starších dorostenek
20.11. 15:00
AV027
Kobylisy - Házená J.Hradec
31 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
12.3. 19:10
AW090
Kobylisy - Háje
33 : 23
3.3. 10:45
AW083
S.Vršovice - DHK Loko Liberec
31 : 32
10.12. 09:00
AW064
S.Vršovice - Kobylisy
25 : 46
24.9. 15:00
AW008
HK Spartak Ústí n.L. - DHK Loko Liberec
16 : 30
1.liga mladších dorostenek M
15.10. 17:00
AX027
J.Hradec dor - Veselí n.M.
25 : 37
Přebor Prahy mužů
25.9. 20:00
BA022
S.Vršovice B - Sparta
19 : 25
21.9. 18:30
BA012
Všenory - Praha 4 "C"
21 : 14
Přebor Prahy žen
3.11. 18:15
BB042
Praha 4 - Astra C
11 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
Finále - výsledky
video
online
F.-Místek A - Lovosice
21 : 23
video
online
Karviná A - Zubří A
12 : 14
video
online
Talent A - Strakonice A
21 : 16
video
online
F.-Místek A - Zubří A
24 : 23
video
online
Lovosice - Talent A
13 : 25
video
online
Strakonice A - Karviná A
16 : 11
video
online
Zubří A - Lovosice
15 : 15
video
online
Strakonice A - F.-Místek A
25 : 26
video
online
Karviná A - Talent A
14 : 19
video
online
Strakonice A - Lovosice
17 : 20
video
online
F.-Místek A - Karviná A
14 : 13
video
online
Talent A - Zubří A
17 : 23
video
online
Lovosice - Karviná A
16 : 13
video
online
Zubří A - Strakonice A
18 : 15
video
online
Talent A - F.-Místek A
28 : 17
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Talent A
5
4
0
1
110 : 83
8
2
Zubří A
5
3
1
1
93 : 83
7
3
Lovosice
5
3
1
1
87 : 91
7
4
F.-Místek A
5
3
0
2
102 : 112
6
5
Strakonice A
5
1
0
4
89 : 96
2
6
Karviná A
5
0
0
5
63 : 79
0
Tabulka střelců
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
45
Martin Rom
SSK Talent Plzeň A
37
Jakub Tonar
SSK Talent Plzeň A
28
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
René Ruffer
SKP Frýdek-Místek A
7
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
7
Radim Tejzr
HC Zubří A
6
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Radim Tejzr
HC Zubří A
8
Pavel Malina
ČZ HBC Strakonice 1921 A
8
Filip Seyfryd
HK Lovosice
6
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.