Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
Rozpis soutěže
1.liga muži
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jindřich Mára
Mateřský klub
Individuální člen
Rok narození
1961
Typ licence
Licence A
Platnost licence
16.1.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2 liga mužů JZČ
24.3. 18:00
AC093
Strakonice - Bohemians
34 : 27
13.11. 10:30
AC041
Sez. Ústí - Písek
15 : 26
23.10. 20:00
AC027
Bohemians - Strakonice
20 : 36
2.liga mužů SVČ
17.3. 17:00
AD088
S.Vršovice - Slavia
27 : 25
11.3. 17:00
AD081
Slavia - Praha 4
29 : 36
3.3. 18:30
AD076
Praha 4 - Žatec
32 : 23
20.11. 17:30
AD048
Praha 4 - S.Vršovice
23 : 29
30.10. 17:00
AD034
Most - 1.HC Pardubice
18 : 23
1.10. 17:00
AD009
Libčice n. Vlt. - S.Vršovice
23 : 18
2.liga starších dorostenců Č
3.3. 09:00
AH075
Sokol Vršovice - Liberec
20 : 27
26.2. 18:00
AH071
Sokol Kobylisy - Sokol Vršovice
33 : 10
27.11. 17:30
AH052
Sokol Kobylisy - Lovosice
30 : 35
1.liga mladších dorostenců
24.3. 16:00
AJ093
Strakonice - Náchod
24 : 23
2.liga mladších dorostenců Č
9.10. 15:00
AK013
Úvaly - Jablonec
20 : 48
2.liga žen Č
3.3. 12:30
AS083
S.Vršovice - Milevsko
31 : 14
10.12. 11:00
AS064
S.Vršovice - Kobylisy B
22 : 11
29.10. 15:00
AS035
Most B - J.Hradec B
30 : 14
15.10. 15:00
AS027
J.Hradec B - Astra
20 : 17
24.9. 17:00
AS008
Ústí n.L. - Milevsko
40 : 18
18.9. 15:00
AS004
Č.Budějovice - S.Vršovice
21 : 22
1.liga starších dorostenek
17.3. 15:00
AU096
S.Vršovice - Zlín
28 : 33
2.liga starších dorostenek
20.11. 15:00
AV027
Kobylisy - Házená J.Hradec
31 : 24
1.liga mladších dorostenek Č
12.3. 19:10
AW090
Kobylisy - Háje
33 : 23
3.3. 10:45
AW083
S.Vršovice - DHK Loko Liberec
31 : 32
10.12. 09:00
AW064
S.Vršovice - Kobylisy
25 : 46
24.9. 15:00
AW008
HK Spartak Ústí n.L. - DHK Loko Liberec
16 : 30
1.liga mladších dorostenek M
15.10. 17:00
AX027
J.Hradec dor - Veselí n.M.
25 : 37
Přebor Prahy mužů
25.9. 20:00
BA022
S.Vršovice B - Sparta
19 : 25
21.9. 18:30
BA012
Všenory - Praha 4 "C"
21 : 14
Přebor Prahy žen
3.11. 18:15
BB042
Praha 4 - Astra C
11 : 27
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Zlín - Dvůr Králové
32 : 23
video
online
Litovel - Bystřice p.H.
35 : 29
video
online
V. Bystřice - Šumperk
40 : 25
video
online
Náchod - Karviná B
23 : 25
video
online
Louny - Košutka
31 : 27
video
online
Chodov - Jičín "B"
36 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Bystřice p.H.
22
15
1
6
599 : 524
31
2
Jičín "B"
22
12
4
6
553 : 539
28
3
Louny
22
13
1
8
635 : 642
27
4
Chodov
22
13
0
9
588 : 525
26
5
Litovel
22
13
0
9
643 : 611
26
6
Karviná B
22
11
0
11
581 : 577
22
7
Zlín
22
10
2
10
614 : 594
22
8
Náchod
22
10
1
11
606 : 597
21
9
V. Bystřice
22
10
0
12
591 : 597
20
10
Dvůr Králové
22
7
3
12
516 : 574
17
11
Šumperk
22
5
3
14
546 : 636
13
12
Košutka
22
5
1
16
561 : 617
11
Tabulka střelců
Václav Klimt
TJ Lokomotiva Louny
172
Tomáš Laštůvka
TJ Šumperk
152
Kamil Sochor
TJ Lokomotiva Louny
142
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Václav Klimt
TJ Lokomotiva Louny
43
Jiří Mičola
SK Velká Bystřice
39
Petr Šulc
HBC Ronal Jičín B
36
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Martin Voňka
1.HK Dvůr Králové
54
Marek Bauer
HC TJ Náchod
52
Jan Šmíd
Tatran Litovel
44
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.