Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames Extraliga házené - N 1-6
Tipgames Extraliga házené - N 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jaromír Krejčí
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
10.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
10.12. 16:00
AE064
Kostelec n.H. - Prostějov
30 : 34
2.liga mužů SM
20.5. 17:00
AF130
Trnávka - Polanka
16 : 32
29.4. 17:00
AF111
Zubří B - Napajedla
31 : 26
21.4. 18:00
AF104
Trnávka - Rožnov p/R
21 : 25
14.4. 15:00
AF102
MHK Karviná - Trnávka
29 : 20
25.3. 17:00
AF094
Olomouc - Vsetín
33 : 28
26.2. 17:00
AF070
Polanka - MHK Karviná
19 : 19
4.12. 18:00
AF060
Rožnov p/R - Vsetín
27 : 34
12.11. 15:30
AF038
Rožnov p/R - Trnávka
21 : 23
22.10. 18:00
AF025
Trnávka - Ostrava
19 : 22
7.10. 18:30
AF018
Přerov "B" - Zubří B
32 : 27
1.liga starších dorostenců
16.5. 18:00
AG130
Kopřivnice - Jičín
27 : 35
29.4. 15:00
AG111
Zubří - Bohunice
35 : 21
15.4. 15:30
AG099
Karviná - N.Veselí
29 : 17
10.3. 15:00
AG082
Frýdek-Místek - Náchod
36 : 22
26.11. 12:30
AG054
Frýdek-Místek - N.Veselí
40 : 22
2.liga starších dorostenců M
25.3. 15:00
AI094
Olomouc - Vsetín
48 : 25
26.2. 15:15
AI070
Polanka - Litovel
34 : 12
4.12. 14:00
AI060
Rožnov p/R - Vsetín
40 : 32
12.11. 11:30
AI038
Rožnov p/R - Prostějov
33 : 29
8.10. 16:00
AI018
Přerov - SK Kuřim
15 : 18
1.liga mladších dorostenců
16.5. 16:00
AJ130
Kopřivnice - Jičín
30 : 24
29.4. 13:00
AJ111
Zubří - Strakonice
37 : 27
15.4. 17:30
AJ099
Karviná - N.Veselí
39 : 33
10.3. 13:00
AJ082
Frýdek-Místek - Náchod
31 : 26
26.11. 10:30
AJ054
Frýdek-Místek - N.Veselí
23 : 30
2.liga mladších dorostenců M
31.3. 16:30
AL094
STM Olomouc - Sokol Telnice
39 : 33
26.2. 13:30
AL070
DTJ Polanka - Velké Meziříčí
35 : 25
4.12. 16:00
AL060
Rožnov - Sokol Telnice
40 : 33
12.11. 13:30
AL038
Rožnov - Prostějov
59 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II. - 10. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice - Plzeň
26 : 27
video
online
Hranice - Brno
33 : 31
video
online
Třeboň - Frýdek-Místek
22 : 40
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Plzeň
32
18
5
9
839 : 749
41
2
Hranice
32
16
4
12
843 : 807
36
3
Frýdek-Místek
32
12
4
16
933 : 928
28
4
Brno
32
7
3
22
761 : 919
17
5
Kopřivnice
32
6
1
25
780 : 975
13
6
Třeboň
32
1
2
29
656 : 906
4
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
212
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
182
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
50
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
47
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
106
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
70
Vítězslav Večeřa
HK Královo Pole
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.