Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
Rozpis soutěže
2.liga starších dorostenců -Morava
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jaromír Krejčí
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1964
Typ licence
Licence A
Platnost licence
10.2.2014
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů JM
10.12. 16:00
AE064
Kostelec n.H. - Prostějov
30 : 34
2.liga mužů SM
20.5. 17:00
AF130
Trnávka - Polanka
16 : 32
29.4. 17:00
AF111
Zubří B - Napajedla
31 : 26
21.4. 18:00
AF104
Trnávka - Rožnov p/R
21 : 25
14.4. 15:00
AF102
MHK Karviná - Trnávka
29 : 20
25.3. 17:00
AF094
Olomouc - Vsetín
33 : 28
26.2. 17:00
AF070
Polanka - MHK Karviná
19 : 19
4.12. 18:00
AF060
Rožnov p/R - Vsetín
27 : 34
12.11. 15:30
AF038
Rožnov p/R - Trnávka
21 : 23
22.10. 18:00
AF025
Trnávka - Ostrava
19 : 22
7.10. 18:30
AF018
Přerov "B" - Zubří B
32 : 27
1.liga starších dorostenců
16.5. 18:00
AG130
Kopřivnice - Jičín
27 : 35
29.4. 15:00
AG111
Zubří - Bohunice
35 : 21
15.4. 15:30
AG099
Karviná - N.Veselí
29 : 17
10.3. 15:00
AG082
Frýdek-Místek - Náchod
36 : 22
26.11. 12:30
AG054
Frýdek-Místek - N.Veselí
40 : 22
2.liga starších dorostenců M
25.3. 15:00
AI094
Olomouc - Vsetín
48 : 25
26.2. 15:15
AI070
Polanka - Litovel
34 : 12
4.12. 14:00
AI060
Rožnov p/R - Vsetín
40 : 32
12.11. 11:30
AI038
Rožnov p/R - Prostějov
33 : 29
8.10. 16:00
AI018
Přerov - SK Kuřim
15 : 18
1.liga mladších dorostenců
16.5. 16:00
AJ130
Kopřivnice - Jičín
30 : 24
29.4. 13:00
AJ111
Zubří - Strakonice
37 : 27
15.4. 17:30
AJ099
Karviná - N.Veselí
39 : 33
10.3. 13:00
AJ082
Frýdek-Místek - Náchod
31 : 26
26.11. 10:30
AJ054
Frýdek-Místek - N.Veselí
23 : 30
2.liga mladších dorostenců M
31.3. 16:30
AL094
STM Olomouc - Sokol Telnice
39 : 33
26.2. 13:30
AL070
DTJ Polanka - Velké Meziříčí
35 : 25
4.12. 16:00
AL060
Rožnov - Sokol Telnice
40 : 33
12.11. 13:30
AL038
Rožnov - Prostějov
59 : 23
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Prostějov - Polanka
18 : 22
video
online
Rožnov p/R - Přerov
27 : 27
video
online
Litovel - SK Kuřim
36 : 15
video
online
V. Bystřice - Vsetín
39 : 20
video
online
Hranice - Maloměřice
39 : 16
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Polanka
20
17
1
2
605 : 376
35
2
Hranice
20
17
0
3
682 : 439
34
3
Rožnov p/R
20
14
2
4
610 : 484
30
4
V. Bystřice
20
13
2
5
617 : 540
28
5
Olomouc
20
11
2
7
578 : 527
24
6
Prostějov
20
11
0
9
589 : 554
22
7
Přerov
20
6
2
12
442 : 568
14
8
Vsetín
20
5
1
14
556 : 687
11
9
Maloměřice
20
5
0
15
506 : 581
10
10
Litovel
20
5
0
15
520 : 597
10
11
SK Kuřim
20
1
0
19
332 : 684
0
Tabulka střelců
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
158
Jakub Kobliha
TJ Cement Hranice
138
Ondřej Švébiš
SK Velká Bystřice
137
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Filip Mikulka
Sokol II.Prostějov
46
Jan Ulmann
DTJ Polanka
27
Lukáš Halamíček
KH Zbrojovka Vsetín
25
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Sléha
Tatran Litovel
44
Miroslav Petr
TJ STM Olomouc
42
Jan Drásal
SHC Maloměřice
42
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.