Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
Rozpis soutěže
2.liga muži JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.1.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
12.5. 18:00
AA185
Plzeň - Frýdek-Místek
33 : 32
7.5. 19:00
AA151
Jičín - Přerov
25 : 21
6.5. 15:00
AA183
Plzeň - Hranice
27 : 26
17.3. 16:30
AA123
Dukla - Třeboň
28 : 21
10.3. 16:00
AA115
Brno - Lovosice
20 : 33
3.3. 10:30
AA114
Lovosice - Frýdek-Místek
30 : 25
19.2. 10:30
AA100
Plzeň - Kopřivnice
26 : 15
17.12. 17:00
AA079
Brno - Třeboň
24 : 20
3.12. 16:30
AA070
Dukla - Frýdek-Místek
36 : 26
26.11. 18:00
AA061
Plzeň - Brno
27 : 27
5.10. 18:30
AA030
Přerov - Dukla
28 : 33
17.9. 18:00
AA007
Karviná - Brno
37 : 23
1.liga mužů
4.3. 17:00
AB077
Chodov - Košutka
34 : 23
10.12. 15:00
AB065
Dvůr Králové - Zlín
26 : 26
29.10. 13:00
AB034
Louny - Šumperk
30 : 30
1.10. 15:00
AB011
Košutka - Chodov
19 : 31
2 liga mužů JZČ
13.5. 09:30
AC126
Talent Plzeň "B" - Bohemians
25 : 22
23.3. 20:00
AC096
Třeboň B - Sez. Ústí
26 : 28
4.3. 15:00
AC077
Chodov B - Písek
24 : 28
1.liga starších dorostenců
13.5. 13:30
AG126
Talent Plzeň - Náchod
31 : 26
1.liga mladších dorostenců
13.5. 11:30
AJ126
Talent Plzeň - Náchod
50 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
25.3. 17:00
AK096
Třeboň - Ústí n.L.
18 : 33
23.10. 15:00
AK026
Č.Budějovice - Úvaly
32 : 27
1.10. 13:00
AK011
TJ košutka - Zruč n.S.
19 : 24
W.H.I.L.
22.4. 14:30
AP222
Olomouc - Slavia
23 : 22
1.2. 18:00
AP129
Most - Písek
28 : 35
8.1. 17:00
AP092
Slavia - Partizánske
32 : 27
12.11. 17:30
AP060
Most - Zlín
27 : 32
28.9. 18:00
AP025
Písek - Olomouc
33 : 30
1.liga žen
28.4. 14:00
AR119
Slavia B. - Kunovice
32 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Prostějov - Kostelec n.H.
32 : 30
video
online
V. Meziříčí - SK Kuřim
34 : 29
video
online
H.Brod - Ivančice
32 : 28
video
online
Sokolnice - Telnice
32 : 26
video
online
Hustopeče - Maloměřice
34 : 23
video
online
Bohunice - N.Veselí
21 : 22
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Hustopeče
22
20
0
2
711 : 485
40
2
N.Veselí
22
20
0
2
703 : 557
40
3
Prostějov
22
14
0
8
654 : 633
28
4
Kostelec n.H.
22
12
0
10
590 : 584
24
5
Bohunice
22
12
0
10
574 : 564
24
6
V. Meziříčí
22
11
1
10
563 : 567
23
7
Ivančice
22
10
1
11
560 : 571
21
8
H.Brod
22
9
0
13
601 : 649
18
9
SK Kuřim
22
7
2
13
593 : 659
16
10
Sokolnice
22
6
2
14
564 : 629
14
11
Maloměřice
22
6
0
16
528 : 610
12
12
Telnice
22
1
2
19
519 : 652
4
Tabulka střelců
Jiří Kosina
Sokol II.Prostějov
186
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
160
Petr Semerád
Legata Hustopeče
153
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Flajzar
Sokol Sokolnice
48
Tomáš Černíček
Sokol II.Prostějov
44
Jan Kupa
Sokol Telnice
33
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jan Máca
Sokol Sokolnice
60
Marek Bím
Sokol Telnice
52
Petr Mylbachr
SK Kuřim
48
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.