Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Jiří Větrovský
Mateřský klub
TJ Loko České Budějovice
Rok narození
1968
Typ licence
Licence A
Platnost licence
28.1.2013
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
Extraliga
12.5. 18:00
AA185
Plzeň - Frýdek-Místek
33 : 32
7.5. 19:00
AA151
Jičín - Přerov
25 : 21
6.5. 15:00
AA183
Plzeň - Hranice
27 : 26
17.3. 16:30
AA123
Dukla - Třeboň
28 : 21
10.3. 16:00
AA115
Brno - Lovosice
20 : 33
3.3. 10:30
AA114
Lovosice - Frýdek-Místek
30 : 25
19.2. 10:30
AA100
Plzeň - Kopřivnice
26 : 15
17.12. 17:00
AA079
Brno - Třeboň
24 : 20
3.12. 16:30
AA070
Dukla - Frýdek-Místek
36 : 26
26.11. 18:00
AA061
Plzeň - Brno
27 : 27
5.10. 18:30
AA030
Přerov - Dukla
28 : 33
17.9. 18:00
AA007
Karviná - Brno
37 : 23
1.liga mužů
4.3. 17:00
AB077
Chodov - Košutka
34 : 23
10.12. 15:00
AB065
Dvůr Králové - Zlín
26 : 26
29.10. 13:00
AB034
Louny - Šumperk
30 : 30
1.10. 15:00
AB011
Košutka - Chodov
19 : 31
2 liga mužů JZČ
13.5. 09:30
AC126
Talent Plzeň "B" - Bohemians
25 : 22
23.3. 20:00
AC096
Třeboň B - Sez. Ústí
26 : 28
4.3. 15:00
AC077
Chodov B - Písek
24 : 28
1.liga starších dorostenců
13.5. 13:30
AG126
Talent Plzeň - Náchod
31 : 26
1.liga mladších dorostenců
13.5. 11:30
AJ126
Talent Plzeň - Náchod
50 : 24
2.liga mladších dorostenců Č
25.3. 17:00
AK096
Třeboň - Ústí n.L.
18 : 33
23.10. 15:00
AK026
Č.Budějovice - Úvaly
32 : 27
1.10. 13:00
AK011
TJ košutka - Zruč n.S.
19 : 24
W.H.I.L.
22.4. 14:30
AP222
Olomouc - Slavia
23 : 22
1.2. 18:00
AP129
Most - Písek
28 : 35
8.1. 17:00
AP092
Slavia - Partizánske
32 : 27
12.11. 17:30
AP060
Most - Zlín
27 : 32
28.9. 18:00
AP025
Písek - Olomouc
33 : 30
1.liga žen
28.4. 14:00
AR119
Slavia B. - Kunovice
32 : 13
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II - 10. kolo - výsledky
video
online
Přerov - Karviná
29 : 30
video
online
Dukla - Lovosice
25 : 26
video
online
Zubří - Jičín
30 : 21
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Zubří
32
23
5
4
928 : 748
51
2
Dukla
32
22
4
6
901 : 765
48
3
Karviná
32
22
3
7
965 : 863
47
4
Lovosice
32
19
2
11
888 : 790
40
5
Jičín
32
14
8
10
881 : 822
36
6
Přerov
32
11
1
20
879 : 982
23
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.