Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
Rozpis soutěže
Tipgames Extraliga házené
Tipgames Extraliga házené - N 1-6
Tipgames Extraliga házené - N 7-12
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Jaroň
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
19.5. 15:00
AF129
MHK Karviná - Zubří B
23 : 14
11.5. 18:00
AF127
Ostrava - Vsetín
31 : 28
28.4. 15:30
AF114
Rožnov p/R - MHK Karviná
21 : 25
25.3. 13:00
AF091
Ostrava - Trnávka
34 : 21
17.3. 15:00
AF089
MHK Karviná - Napajedla
24 : 26
25.2. 20:00
AF071
Zubří B - Rožnov p/R
32 : 13
11.12. 16:00
AF066
Olomouc - Napajedla
25 : 24
3.12. 15:00
AF059
MHK Karviná - Přerov "B"
32 : 19
8.10. 15:30
AF016
Rožnov p/R - Holešov
25 : 36
24.9. 18:00
AF003
Trnávka - Holešov
24 : 25
1.liga starších dorostenců
9.5. 18:00
AG127
Ostrava - Talent Plzeň
24 : 23
21.4. 14:00
AG108
Frýdek-Místek - Jičín
30 : 20
25.3. 17:00
AG091
Ostrava - Kopřivnice
22 : 30
26.2. 15:00
AG071
Zubří - Náchod
34 : 17
13.11. 17:00
AG040
Karviná - Bohunice
50 : 16
2.10. 15:45
AG010
Frýdek-Místek - Dukla
35 : 35
2.liga starších dorostenců M
28.4. 11:30
AI114
Rožnov p/R - Litovel
32 : 17
8.10. 11:30
AI016
Rožnov p/R - Maloměřice
27 : 23
1.liga mladších dorostenců
9.5. 16:00
AJ127
Ostrava - Talent Plzeň
32 : 34
21.4. 12:00
AJ108
Frýdek-Místek - Jičín
30 : 27
25.3. 15:00
AJ091
Ostrava - Kopřivnice
32 : 43
26.2. 13:00
AJ071
Zubří - Náchod
48 : 22
13.11. 15:00
AJ040
Karviná - Strakonice
42 : 17
2.10. 13:45
AJ010
Frýdek-Místek - Dukla
30 : 33
2.liga mladších dorostenců M
28.4. 13:30
AL114
Rožnov - Velké Meziříčí
29 : 29
24.3. 13:30
AL091
V. Bystřice - Prostějov
23 : 36
11.12. 14:00
AL066
STM Olomouc - Napajedla
38 : 14
8.10. 13:30
AL016
Rožnov - Maloměřice
34 : 25
Český pohár mužů
18.9. 16:00
AN049
MHK Karviná - Ostrava
28 : 32
Žákovská liga starších žáků
12.2. 15:55
AO112
Kopřivnice A - Ivančice
38 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro II. - 10. kolo - výsledky
video
online
Kopřivnice - Plzeň
26 : 27
video
online
Hranice - Brno
33 : 31
video
online
Třeboň - Frýdek-Místek
22 : 40
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Plzeň
32
18
5
9
839 : 749
41
2
Hranice
32
16
4
12
843 : 807
36
3
Frýdek-Místek
32
12
4
16
933 : 928
28
4
Brno
32
7
3
22
761 : 919
17
5
Kopřivnice
32
6
1
25
780 : 975
13
6
Třeboň
32
1
2
29
656 : 906
4
Tabulka střelců
Jiří Motl
HK .A.S.A. Město Lovosice
212
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
182
Milan Škvařil
Talent M.A.T.Plzeň
171
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Jiří Gřes
KH Kopřivnice
50
Tomáš Pernička
Sokol HC Přerov
47
Martin Stržínek
HC Gumárny Zubří
46
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Jakub Šindelář
Talent M.A.T.Plzeň
106
Radek Sliwka
HCB OKD Karviná
70
Vítězslav Večeřa
HK Královo Pole
60
Zobrazit vše
Statistiky
Góly z rychlých útoků
Góly z rychlých útoků (družstva)
Úspěšnost brankářů
Úspěšnost brankářů (družstva)
Úspěšné zákroky brankářů
Úspěšné zákroky brankářů (družstva)
Úspěšnost střelby
Úspěšnost střelby (družstva)
Úspěšnost střelby 7m hodů
Úspěšnost střelby 7m hodů (družstva)
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.