Soutěže mužů
archiv 2011 / 2012
Archiv
Mistrovské soutěže 11/12
Extraliga
1.liga mužů
2 liga mužů JZČ
Rozpis soutěže
2.liga muži JZČ
2.liga mužů SVČ
2.liga mužů JM
2.liga mužů SM
1.liga starších dorostenců
2.liga starších dorostenců Č
2.liga starších dorostenců M
1.liga mladších dorostenců
2.liga mladších dorostenců Č
2.liga mladších dorostenců M
Český pohár mužů
Žákovská liga starších žáků
Finále Žákovské ligy starších žáků
Petr Jaroň
Mateřský klub
TJ Nový Jičín
Rok narození
1966
Typ licence
Licence A
Platnost licence
24.2.2016
Skupina
1.skupina
Rozhodovaná utkání
2.liga mužů SM
19.5. 15:00
AF129
MHK Karviná - Zubří B
23 : 14
11.5. 18:00
AF127
Ostrava - Vsetín
31 : 28
28.4. 15:30
AF114
Rožnov p/R - MHK Karviná
21 : 25
25.3. 13:00
AF091
Ostrava - Trnávka
34 : 21
17.3. 15:00
AF089
MHK Karviná - Napajedla
24 : 26
25.2. 20:00
AF071
Zubří B - Rožnov p/R
32 : 13
11.12. 16:00
AF066
Olomouc - Napajedla
25 : 24
3.12. 15:00
AF059
MHK Karviná - Přerov "B"
32 : 19
8.10. 15:30
AF016
Rožnov p/R - Holešov
25 : 36
24.9. 18:00
AF003
Trnávka - Holešov
24 : 25
1.liga starších dorostenců
9.5. 18:00
AG127
Ostrava - Talent Plzeň
24 : 23
21.4. 14:00
AG108
Frýdek-Místek - Jičín
30 : 20
25.3. 17:00
AG091
Ostrava - Kopřivnice
22 : 30
26.2. 15:00
AG071
Zubří - Náchod
34 : 17
13.11. 17:00
AG040
Karviná - Bohunice
50 : 16
2.10. 15:45
AG010
Frýdek-Místek - Dukla
35 : 35
2.liga starších dorostenců M
28.4. 11:30
AI114
Rožnov p/R - Litovel
32 : 17
8.10. 11:30
AI016
Rožnov p/R - Maloměřice
27 : 23
1.liga mladších dorostenců
9.5. 16:00
AJ127
Ostrava - Talent Plzeň
32 : 34
21.4. 12:00
AJ108
Frýdek-Místek - Jičín
30 : 27
25.3. 15:00
AJ091
Ostrava - Kopřivnice
32 : 43
26.2. 13:00
AJ071
Zubří - Náchod
48 : 22
13.11. 15:00
AJ040
Karviná - Strakonice
42 : 17
2.10. 13:45
AJ010
Frýdek-Místek - Dukla
30 : 33
2.liga mladších dorostenců M
28.4. 13:30
AL114
Rožnov - Velké Meziříčí
29 : 29
24.3. 13:30
AL091
V. Bystřice - Prostějov
23 : 36
11.12. 14:00
AL066
STM Olomouc - Napajedla
38 : 14
8.10. 13:30
AL016
Rožnov - Maloměřice
34 : 25
Český pohár mužů
18.9. 16:00
AN049
MHK Karviná - Ostrava
28 : 32
Žákovská liga starších žáků
12.2. 15:55
AO112
Kopřivnice A - Ivančice
38 : 18
Další
Kalendář
Předchozí kola
jaro - 22. kolo - výsledky
video
online
Dukla B - Sez. Ústí
29 : 25
video
online
Ledeč n.S. - VŠ Plzeň
32 : 21
video
online
Strakonice - Písek
29 : 21
video
online
Starý Plzenec - Talent Plzeň "B"
17 : 35
video
online
Chodov B - Třeboň B
35 : 28
Tabulka
Z
V
R
P
skóre
B
1
Strakonice
20
18
1
1
619 : 466
37
2
Dukla B
20
13
2
5
599 : 514
28
3
Třeboň B
20
10
3
7
548 : 533
23
4
Písek
20
9
3
8
507 : 481
21
5
Sez. Ústí
20
9
1
10
443 : 453
19
6
Bohemians
20
8
2
10
478 : 492
18
7
Ledeč n.S.
20
8
2
10
491 : 518
18
8
Chodov B
20
7
3
10
489 : 530
17
9
Talent Plzeň "B"
20
6
2
12
481 : 504
14
10
Starý Plzenec
20
6
2
12
476 : 559
14
11
VŠ Plzeň
20
5
1
14
441 : 522
11
Tabulka střelců
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň B
167
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
139
Petr Hajný
Sokol Písek
132
Zobrazit vše
Tabulka střelců sedmimetrových hodů
Martin Mošovský
ČZ HBC Strakonice 1921
52
Josef Čtvrtník
Sokol Písek
31
Jan Bicek
TJ Jiskra Třeboň B
30
Zobrazit vše
Tabulka trestů
Petr Kulhánek
TJ JM Chodov B
56
Jiří Bráník
TJ Bohemians Praha
52
Jan Sláma
HK Slavia VŠ Plzeň
50
Zobrazit vše
2009 © Český svaz házené, webmaster:
internet@chf.cz
, created by:
LE CLAVERA, s.r.o.